Fransiz halki nasil bir halktir?

mesela huylari, yaptiklari fizikleri olarak nasil bir halktir fransizlar

0|0
64

En İyi Kız Görüşü

• valla şöyle, ingilizce konuşmamaya yeminliler çünkü hala fransızcayı dünya dili sanıolar, yedirememişler. Çok kabalar ve yardımsever değiller. En güzel yönleri çok şıklar, çocuğundan yaşlısına market alışverişine giderken bile sanki podyuma gidio gibi giyiniyorlar. İnsan kendini defileye çıkmış gibi hiissedio

0|1
    0|0
    • fransa da misin

• soru soruyorum bana fransızca cevap veriyor, anlamıyorum sizi diyorum hala fransızca konuşuyor. İngilizceyi bilmediklerinden değil, ama ingilizlere sinir olmuşlar bir kere geçmişten

• Fransızca kelimeler genel olarak okunuşta türkçe kelimeleri andırıyor ve biri fransızca konuşurken gülmek krizine girmekte olası daskjf
      sütü seven kamyoncu temel :(
      https://www.youtube.com/watch?v=viftOFfnp6A

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla özgür seks gibi konularda aşırı rahatlar ve siyaset umurlarında değil.
    İstanbulu türkiyenin başkenti sananlar var fransa da.
    ama nedense hemen hepsi türk takımı deyince galatasaray diyor.

0|0
    0|0
    • peki fiziki olarak

• Erkekleri pek bilmem ancak fransız kadını hem naif hem güzel fizikli hemde güzeldir.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• pis hepsi bide ırkçılar. Türklere çok önyargılılar siyahilere vs. medeniyeti bizden öğrendiler geri bize satçak oluyolar

0|1
    0|0
    • fransa da misin

• Yok İzmirdeyim. Benim İngilizce öğretmenim senelerce Fransada yaşamış az çok oradan ve 1 de fransız arkadaşım oldu burada yaşayan ondan biliyorum.

• Kokunca yıkanmak yerine parfüm sıkıyorlarmış öyle diyolaa gbdfhngd
    Ha birde başka dil bilseler bile fransızca konuşurlar her yerde, turüst olarqk gittikleri ülkelerde bile ghndghn

0|0
    0|0
  • Doğum günü davetiyesine "geç kalma gelirken hediyemi getirmeyi de unutma." Diyecek zihniyette insanlar hahaha

0|0
    0|0
  • pis bir halk

0|0
    0|0
  • igrenc bir halk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Tip olarak değişken, güneyliler akdenizli, kuzeyliler cermenlere benzer tip olarak. Kibirlidirler, ayrıca çok milliyetçiler. Fransa'ya gidersen halkı sana Türkiye'deki suriyeli mültecilere yapılan muameleyi yaparlar.

0|0
    0|0
    • cok mu irkcilar o kadar

• İngiltere de bir sürü müslüman var şu an neden hiç saldırı olmuyor?

• @kafeinsiz İngiltere ölmeye başladı. Müslümanlar, yaşadıkları mahalleleri şeriat bölgesi ilan ettiler, ve ingiliz hükümeti bununla ilgili hiçbir şey yapmıyor.

• sadece fransız derler başka bir şey demezler,

0|0
    0|0
  • ne kadarda iğrenç olsalar bizimkinden akıllı bir halklar

0|0
    0|0
Yükleniyor...