Müzik neden berbat bu ülkede?

Bu ülkede "Tripkolic" 13.000.000 tıklanma alıyorsa bu ülkede müzikal bir anlayış yok demektir. link "Tripkolic" peh(!) Kendine taktığı isim yeter onu dinlememek için.Yozlaştırılan Türkçemizim en basit örneğidir bu şahsiyet.

Gülben Ergen de dinlemeyin tabii.Ben zaten bu ülkede yapılan müziğe karşı tepkiliyim.Dinleyip de prim yaptırmayın şunlara.

Saygılar.

Güncellemeler:
Hak vermek zorunda değilsin ama, eleştirdiğim şeyi yanlış anlamış kıt beynin.Yok mu akıllı insan(?)

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Popüler müzikten nefret ediyorum.Cıstak cıstak başka bir şey yok.Evet tikiler ve kezbanlardan eksileri bekliyorum.

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu tarz şarkıları ben de sevmiyorum.Ancak seven insanlar var.Her ne kadar istemesemde onlara saygı duyarım.Bu şekilde rencide etme bence sende onları.Müzik evrensel değil kişiseldir.Ne sen diğerlerinin dinlediği şarkıları dinlemek zorundasın ne de onlar senin dinlediğin şarkıları dinlemek zorundalar.

1|0
    1|2
  • kım ne dınlerse dnlesın sanane

1|0
    1|2
  • herkesin zevki farklıdır. kim ne dinleyeceğini sana mı soracak . sen ne istersen dinle yahu ala ala

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Doğru söylüyorsun.

1|1
    1|0
  • Justin Bieber çok mu iyi müzik yapıyor ? Ya da One Direction.

Neyi elestirdigini anlamadım, her ülkede kötü müzik yapan gruplar şarkıcılar vardır. O ülkenin müzigine genellemek yanlıs

1|0
    0|0
Yükleniyor...