Whatpadd Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Kendini yazar zannedenlerin platformu, Wattpad; okumaya değer olmayan birçok hikayemsi barındırır içinde. İyi olanlar da arada kaynıyor doğrusu. Fakat yazmaya gönül vermiş biri zaten hikayelerini orada paylaşmaz.
Saygılar...

Bu gençlik Ömer Seyfettin okuyor mu?
http://www.kitapyurdu.com/kitap/primo-turk-cocugu/77220.html

1|0
51

En İyi Kız Görüşü

• Birde orda yazalari kitap olarak basiyorlar. Tamam bir bakima gencleri yazmaya teşvik ediyor ama yayinevleri de nasil okuyorlar anlamadim yazilar birbirini tutmuyor.
    Bilmeden aldigim bir kitap vatpat kitabi cikti. Yazilanlar birbiri ile uyumsuz. Basta uvey babamin kizi var yazmis ergen yazarimiz , kitabin ortalarinda unutmus kizi oldugunu erkek die bahsediyor.
    Bu en basitiydi. Cizdim hatalari birlestirip fotosunu ergen yazara instagramdan mesaj attim ve yazdiklarini elestirdim , engelledi beni.
    Bir zamanlar yayinevinde redaktorluk son okuyuculuk yapmistim. Hangi kitabin basilicagina hangisinin basilmayacagina ben karar veriyordum.

0|1
    0|0
    • Ergen yazarımızın Instagram linki ne?

• Yamukprenses

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• dandik ergenlik hikayeleri yav hele bazıları var ki 12-13 yaşında aşk hikayesi yazdığını zannediyor lan sen portakalda vitamin bile değilsin bu ne erkenden kendini büyütme çabası..

0|0
    0|0
  • Eskiden okurdum

0|0
    0|0
  • gelistirmeyen ve bilgi artımı yapmayan kitap fuzuli boşa zaman kaybı oraninda oyle oldugunu düşün7yorum..

0|0
    0|0
  • Wattpad aslinda kotu bir platform degil amator cocuklar gencler denemelerini yaziyor ama asil kotu olan o kitaplarin basilip buyuk ustalarin kitaplarinin satilmamasi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• dizilerden özenip özenip yaziyo ergenler

0|0
    0|0
Yükleniyor...