Arkadaşlar çıldırmak üzereyim lütfen yardım eder misiniz?

Son sınıf öğrencisiyim. Okulumuzda koro ekibimiz var. Bir kaç kız var çok önceden beri eğitim almış. Sürekli kendilerini ön planda görüyorlar. Ben ise koroya yeni katıldım. Küçüklüğümden beri tek hayalim müzisyen olmaktı fakat ailem istemediği için içime attım hep. Herneyse, ben arka bahçede kendi kendime şarkı söylerken müzik hocası nöbetçiymiş dinlemiş beni. Şarkı bittikten sonra yanıma geldi sen neden koroda değilsin yarın geliyosun müzik sınıfına dedi. Ardından o kızlardan birinin solo söyleyeceği bir şarkı vardı. Hoca bu şakrıyı bide sen dene dedi. Kız hemen ordan atladı hayır o benim solom vermem solomu diye. Gruptakılere kaş göz yaptı onlar da tek söylesin hocam berbaer söylemesinler dediler. Benim moralim daha bir bozuldu zaten şarkıları da bilmiyorum hepsi çalışmış üstelik eğitim alıyorlar. Moralim çok bozuldu. 18 Mart için hazırlanıyoruz ağırlıklı olarak türkü söyleniyor. Benim yanık bir sesim yok. soprano sesim. Bu yüzden ne yapıcam ne söylicem bilmiyorum. Çok geriliyorum yardım edin
.

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben müzikten çok anlamam ama bana sorarsan bu sıkıntılarını müzik hocana anlat ondan yardım iste.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Zaten müzisyen olmandaki engel gereğiyle geriliyosun aslında kızlar senin için sorun olma. ma. lı. Müzik hocanla konuş ve müziysen olmak istediğini de özellikle beilrt. Yardım iste ondan. Sonuçta sende yetenek varsa bu değerlendirilmeli. Sen de eğitim alabilirsin. Sesini onlardan daha güzel kullanaiblirsin de. Hocan zaten seni görüp de özellikle istediyse senin yeteneğini görmüş demektir. Onunla konuşursan ciddi bir şekilde yardımcı olacağına inanıyorum. (ayrıca hayat 12 Mart gününden ibaret değil kedini göstereceğin fırsatlar karşna gelecektir. Önemli ola. n senin bu fırsatlar görüp değerendirmen. Özgüvenini hep yüksek tut.)

0|0
    0|0
  • ezik ezik durursan olcabı budur. Sen bir durda ben söyliyim hoca karar versin dicektin orda bak bakalım sesini çıkarabiliyormuydu :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...