Cinlerden Korunma Varmıdır ?

Cinlerden Korunma Varmıdır ? Varsa Nelerdir(Besmele) demeyin.

Yoksa Sebeb ve Son olarak Cin = Şeytan mı demekdir.?

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• Eski yıkık dökük, harap virane yerlerde yaşarlar. Gece üstü açık bırakılmış yemeklere, yemek artıklarına gelirler.

Ayetel Kürsi, Felak ve Nas sureleri koruyucudur.

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• cin vardır burada yorumlardaki arkadaşlar dalga geçmişler ama kitabımız kuran-ı kerimde ayetle sabittir dumansız ateşten yaratıldıkları şeytanda cin soyundan gelmektedir.

0|2
    1|1
  • şeytanda cin soyundan gelmedir, ama normal cinlerden farklıdır biraz daha. sen nas felak ayetel kürsi oku, çok rahatsızsan bir hocaya danış cevşen falan tak.

1|0
    0|1
  • Cinler, şeytan demek değildir. Fakat şeytani ve melaki cinler vardır. İyi ve kötü diye ayrılırlar yani. Peygamberimiz (s.a.v.) özellikle uyumadan önce 7 kere avuç içine okunacak felak ve nas surelerini bütün vücuda sürülmesini önermiştir. Sünnettir aynı zamanda. Bir de çok etkili bir dua var rabbi enniy messeniyeş şeytanu binusbin ve azâb diye başlıyor. Devamını internetten bulabilirsin.

Sabah akşam 41 kere felak ve nas surelerini okumaktada büyük fayda var.

0|0
    0|1
  • cinler her yerde

link

link

0|0
    0|1
  • 1- cevşen taşı 2- tuvalete banyoya destursuz girme 3 felak nas ayetül kürsi okumayı ihmal etme

0|0
    0|1
  • cevşen var bildiğim.:) cinle şeytan farklı yaratıklar.

0|0
    0|1
    • sonunda ikisinin özü ATEŞ !

• Temiz olmak,abdestli olmak,inançlı olmak,besmele çekmek ve sureleri okumak korur,namaz kılınan evde müslüman olanları yaşar sadece,onlar korurlar,kötü olanlar pis ve inançsızlara,onlarla uğraşanlara gelirler,..Şeytan ayrıdır o en kötüsü ve devamlı insanları kötü yola çekmeye uğraşırlar,fitne ve fesatlık sokarlar,orucu,abdesti ve namazı engellemeye çalışırlar biz bunu anlayamayız bile vesvese veriir sürekli,ölüm anında 1 bardak su ile gelip¨¨ Allah İsanın oğlu de ¨¨dermiş ,son ana kadar uğraşırmış caydırmak için dinden,onun için ölüm anındaki kişiye su verip,yasin okunmalı ki başucunda,şeytana kanmasın, bilgilerim bu kadar..

1|0
    0|1
  • evlat nas felak ayetel okursan elhamdülillah korunursun bebeğem

0|0
    0|1
    • :)) keşke olsa öyle şeyler...

• :* <3

• oyşşş <<3

• şeytanlarda cindir onlar kötü olan cinler

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Kurana gore cin vardır.. Ancak bizim tarafımıza geçmelerine asla izin verilmemiştir, onların alemi başkadır ve bizimle ilgili geçit ya da köprü yoktur.

Cin geldi çarptı gördüm korktum konuları tamaaamen uydurma hikayelerdir, bunu yaşadım diyen ya meczuptur ya da her gördüğünü cinlere yoran paranoid kişilik yapılı biridir. O kadar anlatılır da bir türlü sokakta yürüyenini gören olmaz , ama içten bir tırsma ve korunma refleksi ile , üretilmiş ve aslında bir ile de yaramayacak olan ritueller vardır. Muska cevşen ip tesbih vs vs sadece plasebo etkisi olan , aslen yararı olmayan ama gönlü ferah tutan şeylerdir. Olmasalar da birşey olmaz .

Her yere her işe kurandan cumleler sokmaya çalışmak insanı Obsesifleştirir, vesvese sahibi eder , bir de emin olamamak da başlayınca kompulsiyon da başlar ve , bu da inatçı bir hastalık halinde yaşamın diğer alanlarına da yayılmaya başlar.

Cin'den korunmaya gerek yoktur. Cin fikirlilerden korunmak gerek bunun da yolu akıldır.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım cinler vardır hatta ayette "Biz insanları ve cinleri bize kulluk etsin diye yarattık. " diye cümle geçmektedir.

Bismillâhir-rahmânir-rahıym.

Kul eûzü bir kelimâtillâhit tâmmâti. Lâ yücâvizühünne berrün velâ fâcirün min şerri mâ ĥalaka ve žerâe ve berâe, ve min şerri mâ yenzilü minessemâi ve mâ ya’rucü fîhâ ve min şerri mâ žerae fil ardi ve mâ yaĥrücü minhâ, vemin şerri külli tarîkin illâ târîkan yetruku bir ĥayrin yâ Rahmanu.

“Allah’ın bütün olan kelimeleriyle Sana sığınırım, de. Yarattığı mahlûkatın şerrinden, gökten inen, göğe çıkan, yerde dolaşan ve yerden çıkan bütün mahlukatın şerrinden Sana sığınırım Allahım, de. Her uçan ancak hayrınla ve yardımınla uçar ey rahmet sahibi olan.” Bu dûa cin ve peri için okunur. En azından yedi defa okunmalıdır. Bilhassa akşam yatarken okuyup yatmak güzel rüya görmeğe vesiledir. Cinlerden korunmanın yegâne çaresidir.

Çok insan, cin ve perilerin çarpmasına uğruyorlar. Ancak bu duâ vesilesiyle kurtulurlar. Büyüklerimiz tarafından yapılan bu tavsiyelere itikat edilmelidir. Çünkü hepsi tecrübe edilmiştir.

Ayrıca ) 1 - Euzubesmele

2- Ayetel kürsi

3 - 3 tane Felak ve nas surelerini oku

0|1
    0|0
  • link

aga düşündüğün tarzda cin min yok. sen merak etme. bu tür muhabbetler anca türkiyede filan olur oda ne kadar akılsız varsa onlar yüzünden. yok cinler musallat olduda adam bu hale geldi derler. bir türkiyede filanmı olur bu. japonyadaki adama niye musallat olmaz bu cinler ya da avustralyadakine?

cin dediğinde olsa olsa şu en başta koyduğum linktir.

0|1
    1|0
    • Bak uyarmadı deme. ''Cinler benle arada konuşuyor (Vesvese) '' dalga geçilcek bir durum yok. ! cinler başına BELA almak istemiyorsan lütfen dalgayı geçmeyi bırak !

• olmuyor Değil ! ama onlar UZAYLI veya şeytan sanıyorlar. inan bana böyle devam edecek ama gel görki onlarda CİNLERİN varlığı bilselerdi İMANA gelirdiler..

• valla senin kafadakiler oldukça düşünüyorum acaba aynı tanrıya aynı kitabamı inanıyoruz. herneyse sen bildiğin gibi yaşa cinlerinle mutlu mesut ol bende kendi doğrularımla yaşayayım. ha eğer şu ayetteki "Allah insanlar ve cinleri yarattı" olayındaki cinlere aman çarpar aman okşar aman musallat olur diye bakıyorsan hiç heveslenme. büyük ihtimalle başka alemlerde yaşıyorlardır. ayrıca şu kur'an-ı kerimi merlinin büyü kitabı gibi okumayıda kesin. yok 300 bilmemne oku dileğin olur yok cinlerdenkorur

• nas suresi var benim bildiğim bide boynunda bir ayetr taşı

1|0
    0|1
  • Beyninize eşekler tükürsün. Topunuzun hemde.

0|1
    1|1
  • Cinlerden korunma eti cin ye.

0|1
    1|0
  • cinler yoktur diyen dinden çıkar çünkü kuranda var olduğu yazıyordur.

0|1
    0|0
  • En tesirli Kur'anı'kerim okumaktır cin yok diyen burada yazması basit emin olsunlar balarına geldiği an hayatlarında unutamazlar

0|0
    0|0
  • içlerinde okeyden anlayanvar mı?bir sorsana varsa dördüncü arıyoruz. Benim üstüme salıver onları içlerinde hatun olanı varmı

0|0
    0|0
    • Kapi vurulur ve bir erkek kapiyi açar.

Kadin: " iyi Günler az önce caminiz kirildi ve bunu yapan benim çocugum, lütfen özrümü kabul edin ne kadar masrafi varsa ödemek istiyorum" der.

Adam: "Hiç sorun degil çocugunuz cami kirdi ve içeri giren top degerli bir vazoya çarpti ve o da kirildi"

kadin daha fazla üzülür ve içeri girdiginde gerçekten bir vazoyu kirilmis görür.

"Çok üzgünüm bununda masrafini ödemek istiyorum" der.

Adam: "Hiç önemli degil aslinda çok büyük bir iyilik yaptiniz bana

• ben yemin ederim bunlardan birini görmeyi çok istiyorum varsa eğer

0|0
    0|0
  • Kendini ve aileni korumaya almak için ( o gün için )

( Korunmak için çok önemli )

Bismillahirrahmanirrahim

Elif lam mim

Zalikel kitabü la raybe fıh* hüdel lil müttekıyn

Ellezıne yü'minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun

Vellezine yü'minune bir ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik* ve bil ahırati hüm yukınun

Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyum* la te'huzühu sinetüv vela nevm* lehu ma fis semavati ve ma fil ard* men zellezı yeşfeu ındehu illa bir iznih* ya'lemü ma beyne eydıhim ve ma halfehüm* ve la yühıytune bir şey'im min ılmihı illa bir ma şa'* vesia kürsiyyühüs semavati vel ard* ve la yeudühu hıfzuhüma* ve hüvel alıyyül azıym

La ikrahe fid dıni kad tebeyyener ruşdü minel ğayy* fe mey yekfür bit tağuti ve yü'mim billahi fe kadistemseke bil urvetil vüska lenfisame leha* vallahü semıun alım

Allahü veliyyüllezıne amenu yuhricühüm minez zulümati ilen nur* vellezıne keferu evliyaühümüt tağutü yuhricunehüm minen nuri ilez zulümat* ülaike ashabün nar* hüm fıha halidun

Lillahi ma fis semavati ve ma fil ard* ve in tübdu ma fı enfüsiküm ev tuhfuhü yühasibküm bihillah* fe yağfiru limey yeşaü ve yüazzibü mey yeşa'* vallahü ala külli şey'in kadır

Amener rasulü bir ma ünzile ileyhi mir rabbihı vel mü'minun* küllün amene billahi ve melaiketihı ve kütübihı ve rusülih* la nüferriku beyne ehadim mir rusülih* ve kalu semı'na ve eta'na ğufraneke rabbena ve ileykel masıyr

La yükellifüllahü nefsen illa vüs'aha* leha ma kesebet ve aleyha mektesebet* rabbena la tüahızna in nesına ev ahta'na* rabbena ve la tahmil aleyna ısran kema hameltehu alellezıne min kablina* rabbena ve la tühammilna ma la takate lena bih* va'fü anna* vağfir lena* verhamna ente mevlane fensurna alel kavmil kafirın

0|0
    0|0
  • Cin Yoktur

0|2
    2|2
Yükleniyor...