Okuduğunuz en güzel hangisi?

Okuduğunuz en güzel yabancı roman hangisiydi? Veya okumayıp birinden duyduğunuz güzel bir roman.

Güncellemeler:
Daha çok romantik, olağan şeyler..

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• 19. Cadde (Rex Ghosh) harika bir yabancı roman. Hikayenin sonu da Türkiye'de bitiyor. Sömürülmüş olan ülkesini,vatandaşlarının haklarını aramak için suikastlar düzenleyen bir kadının hikayesi Sophia Gemaye ve bir sanal hacker gibi Borsa da ki para akışlarını alt üst etmeyi de hedefliyordu. Geçen yıl Ankara'da acemi birliğini yapmıştım ve usta birliğine geçerken Kızılay'da radyocu bir arkadaşım bana hediye etmişti ve askerdeyken bol bol okumuştum!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İskender Pala OD romanı. kesinlikle okunabiliecek en güzel roman hayatımda böyle bir şey görmedim müthiş zevk aldım

1|0
    0|0
  • amerikan sapığı

yüzyıllık yalnızlık

1|0
    0|0
  • En etkilendiğim kitap mithrokinin arşivimulan neler dönmüş vay be demiştim

Klasiklere bakarsak nikolai gogol un bir delinin hatıra defteri derim :)

1|0
    0|0
  • percy jackson ve olimposlular serisini bitirdim ve kesinlikle okumalısın diyorum gerçekten çok sürükleyici bir seri

1|0
    0|0
  • Suç ve CEZA

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• psikopatlık dersen siyah kan güzeldi..gerilim tarzı taş meclis,kurtlar imparatorluğu iyi..romantik-komedi dersen senden başka yok.favorimdir.

1|0
    0|0
  • bunu çok fazla söyledim burada. ama hala 'Şeytan ve Şair' diyorum. Mükemmeldi.

1|0
    0|0
  • Ucurtma avcisini tek gecerim. Herkes hayatinda en az bir kez okumali bu romani. Duygudan duyguya burunuyorsun resmen. Tavsiye ederim.

Romantik birsey onericeksem a walk to rememberi oneririm.

0|0
    0|0
  • güze değildi ama "kinyas ve kayra" acayip bir şeydi

0|0
    0|0
  • Stephen King-Çağrı (Bilirsin ama söyliyim,romantik değil)

0|0
    0|0
  • Uçurtma Avcısı ve Ateşböceği Yolu.

0|0
    0|0
  • Pasif iyiden atif iyiye

0|0
    0|0
Yükleniyor...