Arabada hangi şarkıları dinliyosunuz?

Şu anda son ses bunu dinliyorum, söylüyorum. annem çılgınsın müziğe kapılıp hız yapma sakın diyo 😀Hintlilere aşığım desem yalan olmaz. İnat edip az da olsa hintçe öğrenen, duvarları hintli ünlüler dolu olan kızım -,-babamın yazın iş gezisi var ben de gidicem inşallah. şu anda bunu dinliyorum ezberledim çoğunu. Jaak tak hai Jaan filminden bir kare.

0|2
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• http://radyobanko.com/ 99.1 Aç öyle devam et. : )

1|0
    0|0
    • Radyo dinliyorum zaten çok keyifli sohbetler olsun, ilahi, müzik.. Ama kafayı feci hindistan ile bozdum mezuniyette bile hintli gibi giyincem yaa :))

• Ben ateisttim sonra arkadaşımla tesadüfen aşk filmi diye aamir khanın bir filmini izledik. (Uzaylıydı orda aşkımm o ya) 😀sonra dini kattı işin içine bende merak uyandı. Her filminde biraz öğüt vardı. bir gün de kapalı arkadaşımla kemeraltında geziyoruz bana hadi gel camiye girelim dedi ateist olduğumu sakladım abdestim yok dedim abdest alınan yere götürdü bilmiyorum hiç bir şey baktım önümde tablo falan neyse ya uzun olcak öyle başladı

• Elhamdülillah. : ) Müslüman olup doğru yolu bulmana sevindim. : ) Belki sonra anlatırsın detaylı. : ) Değişik kültürleri öğrenmek sevmek güzel. : )

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Inklyz - Bottle

1|0
    0|0
  • Lütfen annenin sözünü dinle...
    Tamam hızlı gitmek, müziğe eşlik etmek çok güzel ve zevkli ama.
    Anneyle hayatını sürdürmek daha zevkli.
    Derhal hızını kes.

1|0
    0|0
  • Bas gaza aşkım bas gaza

1|0
    0|0
  • 88.1 krala selam seymene devam

1|0
    0|0
  • Arabada dinlememde zoobi doobi , fanadaki ıslıkla başlayan ve dhoom machale

1|0
    0|0
  • demet Akalın - Günaydın abla Şu an da bu 😀

0|0
    0|0
  • Yeni şarkılar buldum onları dinliyorum

0|0
    0|0
  • Arabesk ve Rap hariç her tür müziği arabeski sevmediğim için dinlemem rap müzik ise beni Trafik çanavarı yapıyor ondan dinlemem :)

0|0
    0|0
  • Kygo - Younger

0|0
    0|0
  • Soa nın soundtrackını indirdim onları.

0|0
    0|0
  • Her telden dinliyorum

0|0
    0|0
  • hiç sevmem şarkılarını:D kulağıma hoş gelmiyor abi

0|0
    0|0
  • Özel bir şey yok Alem fm ve Show radyo da ne varsa onu

0|0
    0|0
  • Linet geçer