Hemcinslerim neden satranca ilgi duymaz?

İleri seviye bir satranç oyuncusu olarak hemcinslerimin bu oyuna ilgi duymamasına üzülüyorum
İlgi duyan kızlar tabi ki var ama çok az erkeklere oranlarsak

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Çoğu konuda bu böyle. Kadınlar genelde saç giyim gibi şeyleri daha çok seviyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Mantık oyunu buda kızlarda azdır

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Çünkü kızların hayattaki amacı çoğunlukla hep aşk yaşamak, dedikodu yapmak ve evlendikten sonra çocuklarına bakmaktır. O yüzden çoğu kız satrancı gereksiz olarak görür.

0|0
    0|0
  • Kızlar kafayı fazla yormak istemez. O yüzden edebiyat felsefe santranç gibi kafa yorulmasi gereken işlerde onde gelen fazla kadin ismi yoktur. Genelde erkektir.

0|0
    0|0
  • Kızlar derinlik ve felsefe isteyen şeyleri sevmez, basit ve berrak görmek isterler, çok az kız siyaset felsefe satranç din gibi konulara ilgi duyar

0|0
    0|0
  • Bende küçüklüğümden beri profesyonel olarak satranç oynuyordum fakat bıraktıktan sonra eğlencesine oynayacak erkek arkadaş bile bulamadım. Herkes okey tavla gibi oyunlar oynuyor bende o tarz oyunları bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • Bende öyleyim. Satranç en mantıklısı. Ama okey tavla bunlarda bir şey yok 20 dk da ikisini de öğrenirsin

• akılları hep makyaj da olursa böyle olur.

0|0
    0|0
  • Rahatına düşkün karı milleti beynini zorlamak hemcinslerine göre değil

0|0
    0|0
  • Ne kadar süredir oynuyorsun?

0|0
    0|0
  • vs atalimmi?

0|0
    0|0
  • Santranc kimse sevmez ya sevenlerde var ama. ilgi cekici bir oyun degil

0|0
    0|0
  • satranç oynayalım mı senle :D

0|0
    0|0
    • internet üzerinden

Kızlar Ne Diyor 4

• Zevkler tartışılmaz ama sana hak veriyorum. Bende 8 yaşından beri satranç oynuyorum. Oynamayanlar neyi kaçırdıklarını bilmiyorlar.

0|0
    0|0
  • ben de severim ve kadınlarda zeka gerektiren aktivitelerde bulunma oranı erkeklere göre düşük kanıtlanacak bir durum haline geldi

0|0
    0|0
  • Belki de düzgün tanitilmadigindandir. Ben de 9 senedir satranç oynuyorum ve 2 tane madalyam var 😊

0|0
    0|0
  • Diğerlerini bilmem, beni hep yendiler hevesimi kırdılar :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...