İzlediğiniz en çarpıcı ve iğrenç bulduğunuz filmler hangileri?

Marqui de sade ın "Salo ya da Sodom'un 120 Günü" adlı romanını filme aktaran pasolinin en çarpıcı filmlerinden birisi "salo o le 120 giornate di sodoma". İzlemez olaydım dostlar bu nasıl bir filmdir. Bok yemeydi, ağza sıçmaydı, şarıl şarıl işemeydi falan... Mısırı bir köşeye bırakıp, koltuğun üzerine çıkarak izlememle son bulmuştu. Birde ben hayatımda hiç bir film de bu kadar dalga görmedim, p*rno film de dahil. Pasoliniye birileri " kardeş sen şimdi sıçmaydı işemeydi çekeceksin ya, bunları kimse izlemez rahat ol" demişki bu adamda vermiş dalganın gözüne. Şimdi eskiden bir korku filmi izlerken "la bunlar film film aha bak karı adamın ağzına s... oda büyük ihtimal kakaolu bir yiyecektir" diye avunarak izlerdim ama bu filmde halis muhlis mal meydan zuhur etmiş bildiğin y... diyorum arkadaşım. Ona ne yapacaksın peki? Birde bu dürzüler, toplamışlar çoluğu çocuğu yaşlıyı kadını, tecavüzdü işkenceydi türlü türlü entrikalar döndürüyorlar ama boşlukta da birbirlerine kayıyorlar. Mesela birisi diğerine blowjob dediğimiz tabiri fiilen uygulamaya mı yattı, hemen öbürü gelip sakallının arkasın da beliriveriyor. e hani efendim, başkanım, sayın büyügüm diyordun ya bu neyin nesi ha

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• filmi biliyorum ama hiç izlemedim afş,fragman bile rezil gelmişti bana

çoğu arkadaşın dediği gibi korku kapanı serileri kötüydü

hostel serisi de. ilk film midemi bulandırmıştı, diğerleri de...

The Human Centipede filmide iğrençti

senarist ve yönetmenlerin nasıl manyaklar olduğunu gösteriyor bu da

içlerindeki sadist,psikopat manyaklıkları böyle yansıtmışlar diyebiliriz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• İn side :/ Gerilim mi evet gerilim koltuğun üzerine çıkıp izlemek mi evet onu da yaptım sonuna kadar başından kalkamadım.Ama ne gereksiz psikopat bir filmdi o.

0|1
    0|1
    • yanlış filmi izlemişsin bunu izleyin gece vakti Insidious

• artık mümkünse öyle filmler izlemiyorum.

ama en son aklımda kalan, 2011 yapımı 72. Koğuş (yerli) filminde, kimsesizlerin fakirlerin bulunduğu koğuşta, o suğukta gardiyanlardan dayak yeme pahasına kuru ekmek yeme mücadelesi! insanlığımdan utandım...

Beautifull filmi de genel olarak zaten insanlık dramıydı.. en son bunlar aklımda..

0|2
    0|0
  • Sık sık film izlemem ama ka. yıl önceydi hatırlamıyorum en iğrenç film ''DECCAL'' adlı bir filmdi nasıl midem bulanmıştı belli değil..

0|1
    0|0
  • eskilerden La Vita E Bella beni çok etkileyen filmlerden biridir

yenilerden de geçen sene izlediğim Moonrise Kingdom çok vurucuydu

0|1
    1|0
  • Ölüm geçirmez iğrençti

0|1
    0|0
    • o filmde bol bol ayak vardı. Tarantino fetişist ya adam filme de aktarmış.

• ben de izledim o filmi

0|1
    0|0
  • Testerenin araba sahnesi.Derisi yüzülüyo felan.

0|1
    0|1
  • Akıl Oyunları - 2002 topladığı ödüller boşuna diil illaki

Pulp Fiction -Tarantinonun acemi zamanlarının ürünü olsa da çok etkileyici bir diğer filmdir benim için

0|1
    0|0
  • korku kapanı serilerini izledim hepsi de iğrençti

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ay onu ben de izledim yaa kazara. ya o neydi öyle harbiden. millet alenen birbirini beceriyo. o sırada gerizekalı bir kevaşe de sürekli hesapta erotik bişey anlatıyo. of iğrençti erkek çocuklarıyla öpüşüyo yaşlı adamalr falan, kusacaktım yaa

0|1
    0|0
  • En iğrenci kıyamet kitabıydı o kadar vaktimi boşa harcadım.

En çarpıcı fetih 1453tü tarihi aşırı övünerek değil olduğu gibi anlatmışlar.

0|1
    0|0
  • korku kapanı serisi

0|1
    0|1
  • piranha 3d ismi böyle ama 3 boyutlu dile birde en sacma film denebilir

0|1
    0|0

• srpski

insanlığımdan utandım

0|1
    0|0
  • exorcist var fena

0|1
    0|0
  • salo bir faşizm eleştirisidir ama çağdaşları tarafından anlaşılamamış bir yapıttır. senin gibi düşünen insanlar da sonunda pasoliniye verdiler küsküyü.

0|1
    0|0
Yükleniyor...