Tüm müzikler tükendi sanki?

Arkadaslar müzik önerir misiniz yerli yabancı hiç fark etmez çok hareketli olmasın ama? Var mı çok sevdiğiniz hoş müzikler

1|0
1715

En İyi Erkek Görüşü

• Neşet Ertaş'tan
    "Yolcu", "Neredesin sen", "Kar yağar kar üstüne", "Gönül dağı", "Tatlı dile", "Kesik çayır"

Zeki Müren'den
    "Gütme sana muhtacım", "Şimdi uzaklardasın", "Nasıl geçti habersiz", "Duydum ki unutmuşsun", "Sorma ne haldeyim", "Telgrafın tellerine"

Aşık Veyselden'den (gerçi türküye de giriyor)
    "Benim sadık yarim kara topraktır", "Uzun ince bir yoldayım", "Anlatamam derdimi dertsiz insana", "Güzelliğin on para etmez"

Behiye Aksoy
    "Bir garip yolcuyum", "İntizar", "bir gece ansızın gelebilirim", "Yalan dünya", "Kapat gözlerini kimse görmesin", "Bir gece absızın gelebilirim"

Ayrıca
    "Ada sahillerinde",
    "Yemeninde hare var",
    "Vardar ovası"(müzeyyen senar ve Fasl-i Beyoglu bunlardan dınle)
    "Ayva çiçek açmış"(Fasl-i Beyoglu'dan dinle)
    "Telgrafın tellerine"
    "Yangın olur biz yangına gideriz" (dms müziğin youtubeda paylaştığı lik vardı)
    "Darıldın mı cicim bana"(dms müziğin yayınladığı ve trt sanaçılarının söylediği gayet hoş)

Eğer türk sanat müziğini beğenmiyorsan

Cem Karaca'dan
    "Deniz Üstü Köpürür",
    "Bu Son Olsun"(bu şarkıdaki sözleri çok severim"doğarken ağladı insan bu son olsun bu son..")
    "Ceviz ağcı", "Düştüm Mapus Damlarına", "Namus Belası", "Islak Islak", "Binik Bir Alamete"

Barış Manço'dan
    "Hal Hal", "Kol Düğmeleri", "Lambaya Püf De", "Sarı Çizmeli Mehmet Ağa", "Halil Ibrahim Sofrasi", "Kara Sevda", "Acıh Da Bağa Vir"

Cem Adrian'dan
    "Ben Seni Çok Sevdim", "Sen Benim", "Biz Senle",

Şevval Sam'dan
    "Çay Elinden Öteye", "Bu Dünya Bir Pencere", "Potbori", "Giresun Kayıkları", "Ben Seni Sevdiğumi", "Gelevera Deresi"

1|0
    0|0
    • duyarlı kalmanız çok hoş çok sağolun :)

• Benimm hoşuma giden ve mutlaka 1 kez dahi olsa dinlenilmesi gereken önemli sanatçıların en sevdiğim parçalarını paylaştım. Sadece tınısı olan müziker değiller. annamlarıda bir hayli değerli

En İyi Kız Görüşü

• Haberin yok ölüyorum
    Sia alive
    Bludfire
    Crush crush
    Decode
    Emergency
    Shot yourself in foot again
    Say you love me
    Soner avcu yalnızlıklar
    Soner avcu neye yarar
    Muhtemel aşk