Sesimle ilgili bir iki sorum olacaktı yardımcı olur musunuz

amatör olarak şarkı söylemişliğim var daha önce. çevremdeki insanlar da beğenir sesimi ama şöyle bir durum var; ya yumuşak hafif kısık sesle soyleyebiliyorum bir şarkıyı ya da fazla yüksek. ortası tutmuyor orta seviyede söylenenleri beceremiyorum yani. örneğin:iremin duş şarkısı gibi şarkıları söyleyebiliyorum en iyi. güzel söylediğim yükseklerde celine dion-my heart will go on gibi.her neyse bu durum sesimin eğitimsiz olmasından ötürümü ? ha bir de şarkı söylerken araya enstrüman girmeden daha iyi söylüyorum sırf vokal olduğunda yani doğal bir durum mu bu?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• güzel bir yol :) sesin sanırım slow parçalara yatkın , sesinin ritmik değerlerini çalışarak geliştirebilirsin şayet sesin güzel ise , farklı tonlamaları kabiliyete dökersin ve bu imkansız değil , geri kalan aşamaları proğramlarla dizayn edebilirsin . bu aşamadan sonra sormak istediğim besten var mı , söylediğin parçaları kaydettikten sonra yayınlıyormusun sanal da.

0|0
    0|0
    • yok yayınlamıyorum

• çok teşekkür ederimm

• rica ederim , nikin isveçli falan mı .

Erkekler Ne Diyor 3

• Eğitim alırsan veya eğitim alacak durumun yoksa egzersiz yaparak oturtabilirsin,bu konuda yardıma ihtiyacın var ise özelden mesaj atarak ulaşabilirsin

0|0
    0|0
  • o sese başvur orda eğitirler seni :D

0|0
    0|0
  • halk arasında kedi ciyaklaması diye tabir edilen sesmi o :D:D:d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...