#Kitapokurlara Soruyorum? Okuyamadığınız, Okumak istemediğiniz ya da Bitiremediğiniz Kitapları ne yaptınız?

Arkadaşlar kitap okuyanlara ve/ veya kitap okumayı sevenlere bir sorum var. Bir kitabı hevesle aldınız ve içi umduğunuz gibi çıkmayınca, okumaya başlayıp bir türlü bitiremediğinizde ya da okumaya başladınız fakat sarmadı ve sıkıldınız öyle ki kitap okumaktan bile soğur hale gelecek gibi olduğunuz da ne yaparsınız?

Okuyamadığınız kitapları ne yaparsınız?

Okumak için aldığınız ama okumayacağınız kitapları ne yaparsınız?

0|0
17|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kitablardan hoslanan birine hediye ederem.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• selam aleyküm kardeşim. bir kitap kurduda benim galiba benim için yazılmış her eser okunmaya degerdir. ben okudugum bitirigim kitaplarımı çeyizim gibi saklarım ama başkalarındanda gidip bana vermesi için çok ugraşırım :)

1|0
    0|0
  • Aldığım yere geri vererek yeni kitap aldım :D

0|0
    0|0
  • Takas

0|1
    0|0
  • Kitaplığımda duruyolar birgün okumayı tekrar deniycem

0|0
    0|0
  • Yarım bırakmayı sevmiyorum. Bitirmek için çabalıyorum. Bazı kitaplar yarısından sonra güzelleşebiliyor. Çok nadiren, tamamen sıkan kitap olduğunda arada başka kitaplar okurum Daha sonra yarım bıraktığımı bitiririm.

0|0
    0|0
  • Bitiremediğim kitap yoktur beğensemde beğenmesemde her kitabı sonuna kadar okur eleştirilecek birşey varsa sonrasında eleştirir diğer kitaplarımın yanına koyarım.

0|0
    0|0
  • Vadideki zambak bu alanda tek geçerim ama ittire ittire okudum 😒

0|0
    0|0
  • Kütüphaneye veriyorum

0|0
    0|0
  • Kütüphaneye yaptim kendimee okumasam da bakmak gecip izlemek cok tatliş:))))

0|0
    0|0
  • Dolabimda duruyorlar bazen yarım kalanları bitiriyorum

0|0
    0|0
  • Kütüphanede bekliyorlar

0|0
    0|0
  • Okulun kutuphanesıne verıyorum dırek

0|0
    0|0
  • Baska kitaba gecerim. Okuyamadigim o kitap da kosede bekler. Aradan uzun zaman gecince canim istersa daha iradeli bir sekilde bitirmeye calisirim. Hic olmuyorsa da zorlamam.

0|0
    0|0
  • ben iki gün önce denk geldim öyle bir kitaba, verecek birini de bulamadım kütüphanemde kaldı öyle ne yapacağımı bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Sogumam kitap okumaktan neden soguyayim?

0|0
    0|0
  • evde kuytu bir köşede inzivaya çektim onları :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...