3 yıldır keman çalıyorum?

3 senedir keman çalıyorum sizce özellikle bu konuda bilgili olan arkadaşlar sizce tam olarak bir keman kaç senede öğrenilir?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Bende 4 senedir caliyorum ama birşey diyimmi bence kemani tam anlamiyla öğrenmek cok çaba isteyen bir iş benim hocam bile itü konservatuvardan mezun adam in profosyenel duzeyde calmasi gerekirken onunda hatalari oluyo baya yani butun gününun bir 10 saatini kemana vermen lazım ciddi anlamda profosyenel duzeyde calmak istiyorsan tabii👍👍👍

0|0
    0|0
    • Aynen ama ben tam olarak virtiöz aşamasına gelmek istemiyorum. Zaten hobi olarak yapıyorum ama çok seviyorum cidden. Hani böyle bir yerlerde çalabilmek falan istiyorum özelden de konuşalım canım olur mu

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 2

• Bn ana sınıfındaykan gitar kursuna ailemin isteğiyle gönderildim 2 sene öncede kursa gitmeye karar verdim hobi olarak kendime ve çevremdekilre göre çok güzel çalıyrmuşum ama kursa gittiğim zaman hiçbirşy bilmdğmin farkına vardım ve 3. üncü günü zor geldi kursu bıraktım 😇N😇A😇Z😇

1|0
    0|0
  • Ne kadar zamandır çaldığın değil, çalgıyla ne kadar fazla zaman geçirdiğin ve nasıl çalıştığın önemli.1 yılda uçan arkadaşlarım var kemanda.

1|0
    0|0
Yükleniyor...