Bilgisayardan anlayan bakabilir mii?

Arkadaşlar ben şiir okuyup sesimi bilgisayara kaydettim müzik olarak. Onun arkasına bir fon müzik koymak istiyorum nasıl yapıcam bunu ?

0|0
08

En İyi Erkek Görüşü

• movie maker var video bölümüne geciyorsun altta 2 tane şerit olması lazım üstüne okudugun şiiri altına müzigi koyuyorsun aynı anda 2 si ilerliyor bir yandan şiir gelirken diger yandan alttan ses geliyor.. tabi uzmanı degilim movie maker ve sony vegasla yapılıyor en güzeli sony vegas

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• çeşitli müzik programları var bu konuda mix craft mesela adını yanlış yazmış olabillrim ama google algılar onu kullanabilirsin

0|0
    0|0
  • yardımcı olmak isterim. bu işlemleri yapan programlar var onları kullanmak gerekli. istersen özelden gönderebilirsen bir hosta yükle bende montajını yapıp sana göndereyim..

0|0
    0|1
  • Bilgisayarın kendi programı windows movie makerden yapabilirsin. en kolayı bu. daha profesyonelce bir programda söyleyebilirim sony vegas pro, after effect falan. ama sen movie makerle hallet kolay birşey.

0|0
    0|0
    • movie makerle yapamıyorum ya :/

• Vallah senin yapabileceğin tek program bu. ötekiler prof. yani anlamak için videolar falan izlemen lazım ve yüklemen lazım. iyi bak okadarda zor değil :)

• Nasıl koyucaksın ?

0|0
    0|0
    • nasıl anlamadım?

• powerpoıntten bıle hazırlarsın bunu cok basıt.. Sorun basıt ama anlatması uzun sen google yaz ordan resımlı anlatımlar var senın anlaman acısından daha ıyı olur..

• Bir program ile yapacaksın. İstersen bana yolla yolla... yapayım

0|0
    0|0
  • vah vah, durum vahim. allah bundan büyük dert vermesin

0|0
    0|0
    • milletle dalga geçmek için burdaysan, bunun için başka siteler var.

• yok valla kimseyle dalga gecmiyorum.

google dayima sor o bilir

• bende kayıt yapıyorum..ve sanırım hücum kayıt yapacaksın..en güzeli arkadan fonu vererek sesini kaydet ben öyle yapıyorum daha canlı oluyor gerçekçi oluyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...