Kapat

Evlilikte Ailenin Rolü nedir ?

Evlilik iki kişilik gibi görünsede çevre ve ailenin de işin içine zaman zaman dahil olduğu görülür ve bunun sonucunda eşlerin nişanlıların huzursuz olduğu da bazen fark edilmiştir. Sizce Ailenin rolü bu konuda nedir nasıl olmalıdır tutumları ?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Çocuğunun mutluluğunu isteyen bir aile anlayışlı olur her anında yanında olur gerekli yerde yeterli uyarıyı yapmalı ama abartmamalı bence. Herkesin kendi hayatı sonuçta.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• çok önemlidir! hem de çok!

aileler birey olabilen çocuklar yetiştirirse, çoğu sorun da ortadan kalkar.

evliliğe hazırlık aşamasında her kararı ailesi veren çiftler, zaten bence evliliğe hazır değildir! yeni bir ailenin temellini atacak sorumluluğa sahip değildirler.

ailelerin çocukları için en iyisini isteyip, yanlış gördükleri konularda fikir beyan etmeleri ayrı, bazı konularda gelenekti-adetti gibi şart koşmaları ayrı şeylerdir..

olgun insanlar kendileri için iyi olan şeyleri az-çok bilebilmelidir zaten...

0|1
    0|0
  • aile mutlu giden bir evliliği bile bitirebilir.

tehlikeliler..

0|1
    0|0
  • Evlilikte aile temeldir, zemindir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Türk aile sistemine göre bireyler degil aileleri evleniyor.Ve bu asamada bircok sorun cikiyor ufacik meseleler olsa bile.Bu yüzden evlenene Allah sabir versin

Aileler yapici olmali cocuklairnin kararlarina saygi göstermeli ancak anne ben büyüttüm baskais sefasini sürücek mantiginda bu oglan annesi kiz annesid eel bebek gül bebek baktim simdi elin oglu ona eziyetmi cektirecek düsüncesinde.Bir tkaim beklentileri ve hayalleri var onlar olsun istedikleri icin sorunlar cikabiliyor.Bu durumda evlenecek ciftlerin ailelerini kontrol altinda tutmalari ve sakinlestirmeleri gerekiyor.

0|0
    0|0
  • daha ilk tanışma aşamasından başlayarak son güne kadar ne kadar az görüş bildirirlerse evlilik için o kadar sağlıklı olur. aslında kız da erkek de ailelerine ikisiyle alakalı konularda çok katı bir konuşma yasağı getirmelidirler.

0|1
    0|0
Yükleniyor...