Markette sokakta çalan müzikte dans etmek isteyen oluyor mu?

dans etmesini bilmeyen birinde bile oluyordu diye düşünüyorum.Ben dans etmeyi sevmem ama sokakta yada market,mağaza gibi yerlerde müzik çalarken dans etme isteği geliyor

0|0
24|7

En İyi Kız Görüşü

• Dans değil de, kendimi pomyumda gibi hissediyorum:D

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ben bazen yapiyorum bunu, bazen de sarkiya eslik ederim :)

2|0
    0|0
  • club muzık techno muzık trance muzık hause musık hepsıne bayılırım mp3 um var ful yapancı hıc cıkarmıyorum arkadaslarım takılıyor nezman cıkarcan su kulaklıkları dıye ama duramıyorum metro beklerken ayagım rıtım tutuyor yada kımse olmassa oynayabılıyorum give me to musıccccccc ! ;);););)

0|0
    0|0
  • Dans etme isteği geliyor tabi. Ediyorum da :)

0|0
    0|0
  • Dans değilde Herşeyi satın alasım geliyor.

0|0
    0|0
  • katılıyorum bana luyor özelliklede teknoloji mağzalarındaki çalan yabancı müzikler teknolojik aletler fena gaza getiriyor adamı :)

0|0
    0|0
  • oyun havası olursa müzik oynarım yoksa sevmiom ben :):)

0|0
    0|0
  • şu alışveriş iştahını tetikleyen müziklermi...oyna bencede çok para harcamazsın...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• fenaaa helde dans edesim geliyor ama etmiyorum :) eve gelince son ses aciyorum ayni sarkiyi istedigim kadar cosuyorum :D

0|0
    0|0
  • törpüye bende katıldım :)

0|0
    0|0
  • benim çok oluyo geçen evimizin biraz ilersinde bi market açılışı vardı böyle eller havaya ver coşkuyu tarzı müzikler çalıyodu işte :D ne bileyim oynayasım geliyo zor tutuyorum kendimi .D

0|0
    0|0
  • içim kıpır kıpır oluyor :) dayanamıyorum ritim tutyorum.

0|0
    0|0
  • Törpü'ye katılıyorum.İnsanın çalan müzik eşliğinde yürürken bile bir havaya giriyor.

0|0
    0|0
  • Evet oluyo ve hatta bazen kendimi sallanırken buluyorum napıosuuuuuunn diyorrum silkelenip kendime geliyorum:D

0|0
    0|0
  • hem de nasil geliyor. hem de hic utanmam yanimdaki iyi anlastigim insanlarla marketin orta yerinde dans ede ede alisveris yapistik bikeresinde ;D genelde de en azindan ritim tutar sarkiya eslik ederim ;D

0|0
    0|0
  • Ben dans etmiyorumda törpünün dediği gibi podyumda hissediyorum kendimi bir havalara giriyorum :)

0|0
    0|0
  • Ben dans etmeyi bi türlü beceremedim

0|0
    0|0
  • Ben daha çok şarkılara eşlik ederim:)

0|0
    0|0
  • off off gençliğimde kapı sesine bile oynardım yahu ben

0|0
    0|0
  • çok güzel parmak şıklatırım ve kim bana bakmış kim bakmamış umrumda olmadan kafama göre takılıyorum :D

0|0
    0|0
  • Bana da geliyor.Ederim bazen kimsenin görmediğini sandığım yerlerde.En sevdiğimse sokakta yürürken çalan dıptıslı şarkıların bas sesine her adımda ayak uydurmak:)

0|0
    0|0
    • Cümlem yarım kalmış:) Kimsenin görmediğini sandığım yerlerde dans ediyorum kısa süreli:)

• çıktıkı çıktıkı :)) ben bazen yapıyorum eheh :D link

0|0
    0|0
  • O kadar da değill :)

0|0
    0|0
  • evet bendede oluyo:)

0|0
    0|0
  • ruh halime bagli birazda,ama dans etme istegi de olmadi degil hani:)

0|0
    0|0
  • Evet calan sarkiya eslik edip dans ettigim oluyor.

0|0
    0|0
  • aynenn :D alişveriş yaparken falan :)

0|0
    0|0
  • o sadece kliplerde olur ya :)

0|0
    0|0
  • Eserse dans ederim.

0|0
    0|0
  • Ben ediyorumda hatta metro duraklarnda kendim acıyrm dans edyrm harika bişey deneyin :D

0|0
    0|0
    • ahaaa benden bırı :D:D:D mıllet acayıp bakınca utanıyorum duruyorum dj blend yada guetta sevdıgım djyler

• valla cluba gıttıgımde cevremde ızleyenler cok oluyor demekkı bende guzel dans edıyorum :P:P:P kapısalım ;)

• hea bırde metroda dans edınce mıllet acayıp bakıyor normal olarak :D:D

• bilmem düşünmem lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...