Cem Adrian müzikleri hakkında düşünüyorsunuz?

Bu konuyu Kişilik&Karakter bölümüne değil de kültür ve sanat bölümüne açmamın etkili bir sebebi var. Çünkü onun kişiliği hakkında veya yaşam tarzı hakkında değilde yaptığı sanat hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Bildiğiniz üzere neredeyse çoğu canlı performansında ana vokallerde ve stüdyo kayıtlarında geri vokallerde kafa sesi (falsetto) kullanıyor kendisi. Ve bu tekniği ne kadar mükemmel kullandığını "sarı gelin" adlı türküsüyle canlı konserde bana kanıtlamıştır. Peki siz neler düşünüyorsunuz ve en sevdiğiniz parçası nedir?

Sanırım benim bu : )

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Şarkıları sözleri anlamları karakteri hakkında anahtarlar veriyor aslında. Çok derin biri gibi düşündüm onu hep. Gerçi edebiyat kafası bazı şeyleri yaşamanı gerektirmiyor. Yetenek ayrı bir şey. Kelimelerinin içi hep dolu, kafiyeleri sözlerinin uyumundan çok anlamında yaratan bir adam. Ben en çok Ben Seni Çok Sevdim ve Her Aşkın Bir Şarkısı Var parçalarını severim. Daha iyi yerlere gelecek.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ses oktav aralığı yüksek ender sanatçılarımızdan diyebiliriz. Ünlü türk piyanist fazıl say ile birlikte kulaklarımıza büyük bir haz verebilen değerli sanatçılarımızdan biridir...
    Şarkılarının aşırı duygu içermesini bazıları hoş karşılarken bazılarımız beğenmiyoruz.
    Neşet ertaş
    Zeki müren
    Aşık veysel
    Tunç Ünver
    Leyla Gencer
    Fazıl say
    gibi adını tarihe yazdıracak sanatçılar arasında.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Summertime şarkısını çok severim en çok ses tonunu kullandığı parçalardan... Okuduğum şehir küçük olduğu için çok ucuza konserine gidip en önde dinleme fırsatım da oldu canlı performansı da mükemmel

0|1
    0|0
  • Tek hayranı olduğum şarkıcı kendisi çıkardığı sesler zaten insanı kendinden alıyor çok başarılı 5 yıldır dinliyorum müzik listemde 100'e yakın şarkısı vardır..
    Tek kişilik aşk
    Emir
    Ben seni çok sevdim
    Mutlu yıllar
    En sevdiklerim bunlar ☺☺

0|1
    0|0
  • Kuşkusuz en çok sevdiğim sarkısı Islak Kelebek

0|1
    0|0
  • Her bir şarkısını severek dinliyorum. Farklı bir müzik tarzı var adamın.

0|1
    0|0
  • Tarzı ve sesi farklı olan bir sanatçı. Şarkı sözleri çok derinlik içeriyor, bu yüzden seviyorum. Ard arda Üç şarkıdan fazla dinleyemiyorum ama. Sesi bana keskin ve. sivri gelüyor, üçten sonra eziyet oluyor.

0|1
    0|0
  • Güzeldir

0|1
    0|0
  • ben pek sevmiyorum açıkcası tabi tercih meselesi renkler ve zevkler tartışılamaz

0|1
    0|0
  • Beğenmiyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sagonun şarkısını yapmıştı dinlemiştiö eyiydi

0|1
    0|0
  • Bu adam harika dostum.

0|1
    0|0