Neden insanlar birbirlerinin kalbini kırıyor?

insanlar bir arada mutluluk içinde yaşamak varken neden birbirlerini incitip kırarlar anlayamıyorum kardeşin kardeşine düştüğüne şahit oldum birbirimizi anlayamamaya başladık dilimiz sözlerimiz aynı olsada birbirimizin kalplerine hitap edemiyoruz artık sizce bunun nedeni ne olabilir

Güncellemeler:
alaya alınıcak bir soru sormadım lütfen alaya alıcak cevaplar vermeyin kalp kırma sorusunda kalbimi kırıp incitmeyin neolur

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Bencillik

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Mutlu mutlu nereye kadar

0|0
    0|0
  • insanlar gunah sevap islemeden olmeyecektir

0|0
    0|0
    • ve nedeni ne biliyonmu kimsenj kimssyk sevmediginj soyle aciklicam sen ne kadar iyi olursan ol bir erkek seni beceremedikten sonra k degerin degeri olmaz ayni kadinda erkek nadar deger verirse versin parasi isi yoksa sevmez kadin

• kibarca rica ediyorum bel altı konulara değinmeyelim kalp sadece birinden hoşlanınca atmaz bu toplumsal bir sorun ve onunla alakalı yazdım soruyu okuyanlarında sinirini bozmamak adına bu yorumlar son bulsun lütfen

• ben sana ne diyom sana kotuluk yapani olsende sevmessin kotuluk yapmassa parssi yoksa yine sevmessin ama su bu demek kolaydir beni ilgilendirmez ben sana insan olarak gercekleri gosteriyorum ama inanmayacaksin cunku isine gelmiyor sen sana deger vermeyen e sevgiylen degil nefrwtlen erkekte oyledkr

• Hakettiyse.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...