Arkadaşlar büyü olayı?

Arkadaşlar birinci derecede bir yakınınız (anne teyze hala) size erkek arkadaşınızla ilgili bir büyü yaptırsa. Yani sizi birbirinize bağlatsa. Siz de bunu öğrenseniz ve bu tutsa çocuk sizin peşinizi bırakmasa. Bunu yapan hocaya gidip bozdurur musunuz bu şeyi yani olacaksa kendi kendine olsun büyüyle olmaması mı dersiniz? Bu arada bu çocuktan soğudunuz. Ben bunu biliyorum ve vicdanım sızlıyor kaderini değiştirmek gibi bir şey onun? Bunu ben yapmadım ama bilmiyorum fikir verin lütfen bana. Bozdurayım mı hocayla konuşup?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Bozdur ama gittiğin hoca tevhid ehli mi araştır bakım falan yaptırma annenin soyadını ve fotoğrafını ister ise verme Kocaeli Karamürsel Rukye yapan hoca var ona git

http://www.furkanrukye.com/

0|0
    0|0
  • Bozdur günahın içine girersin. Yapan hocaya değil başkasına bozdur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• buyuyu bul ımha et. zaten cın musallatı vardır ortada. tevhid ehli, cınlerle bakım yapMAyan bırınden bu konuda yardım al.

0|0
    0|0
    • İmha edemem bir şey bilmiyorum ki bu konuyla ilgili. Büyü değil diyor ama bence böyle. Bakır bir kaba ayet yazılıp yakılıyor

• Su içirdi oğlana biliyorum ayet bakır tabağın altına yazılıp yakıldı. Bir de bir kitaba bakıyor anne ismi soruyor herkesin çok korkarım ben böyle şeylerden hem de çok Günah büyü Haram yapanın da yaptıranın da ne cennette ne cehennemde yeri var ben de bunun parçası gibi hissediyorum vicdanım sızlıyor

• tamam ıcırılen buyu yapmış. Allah onu yapanı zelıl etsın. cocukta cın musallatı var dostum. buyu cınlerle yapılır. su anda musallat altında ve ıradesı kontrol dısında. tevhid ehli ustune basa basa soyluyorum tevhid ehlı bır hocaya gidip rukye olması gerek cocugun. yanı ayetlerle tedavı. gıdemıyorsa sunları okusun..
      Fatiha suresi , bakara suresi:102 /ayetel kürsi ;araf suresi:117..122 arası. yunus suresi:79..82 arası. tahasuresi:67 ..69 isra 81 82;saffat:1..10 kafirun suresi ihlas felak nas okunur.1,3.5.7 tekrar edilir
      gıtmesı gerek soyleyım bunu.

Yükleniyor...