Bir Kadın Neden Sakal Bırakır?

Bir Kadın Neden Sakal Bırakır?
''Sakallarım Beni Daha Seksi Yapıyor.'' Cümlesini Bir Erkek Söyleseydi, Oldukça Alışıldık Bir Cümle Olurdu!

Nitekim Sakallarıyla Daha Çekici Olduğunu Düşünen 25 Yaşındaki Bir Kadın..

Harnaam Kaur Adlı Kadın Sakallarının Uzamasına İzin Verdiğinden Bu Yana Kendini Çok Daha Seksi Hissettiğini Söylüyor.

Bu Tuhaf Açıklamanın Sahibi Olan Harnaam Kaur 25 Yaşında Asistan İngilizce Öğretmeni, İşin Tuhaf Tarafı Harnaam Kaur'un Bir Kadın Olması.

Yıllardır Yaklaşık 11 Yaşından Bu Yana Yüzünden, Göğsünden ve Omuzlarından Kılların Adeta Fışkırdığını Söyleyen Genç Kadın Bir Daha Asla Tıraş Olmayacağını Belirtiyor.

Kendisini Artık Bu Şekilde Daha İyi Hissettiğini İfade Eden Harnaam Kaur Makyaj Yapıyor Normal Bir Kadın Gibi Giyiniyor Ama Onu En Farklı Yapan Şey Sakalları..

#SerKan1923

@HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @NeOlsun55insonu @_Öcüü_ @Sonra_danGurme @TheKerim54 @UntilTheGrave

@adıyook @AsetonAşkına @Asmalı-mescit @benaslındayoğumm @ismiyook @Kızılcıkk @minik_şirine @vuslat_vakti @чαğмυяeятešı

Güncellemeler:
İğrenç Bile Değil.

0|1
2110

En İyi Kız Görüşü

• Bir kadin neden sakal birakir? Sakallari onu birakmadigi icin? Cok garip yaaa...

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 20

• Allah akıl fikir versin. :))

0|1
    0|0
  • Neden sakal bıraktığını kadın belirtmiş zaten. Sonuç olarak kendini iyi hissediyorsa diyecek birşeyim yok ama ben şahsen böyle şeyleri saçmalık olarak görüyorum. Özgür'ler evet, kendini iyi hissettirecekse de yapsın ama doğa'ya aykırı olarak görüyorum bu hareketi. Kadın'ı kadın yapan sakal değildir ve sakal erkekleri simgeliyor, yakıştıramıyorum. Aşırı makyaj yapan erkek'ten bir farkı yok.

0|1
    0|0
  • owww fenaymış

0|1
    0|0
  • Garip :D

0|1
    0|0
  • İlginçmiş. 😳

0|1
    0|0
  • Sakal bırakması mantıklı, güzel bir şey değil. Sevdiği insan onu böyle kabulleniyorsa.. saygı duymak lazım. 😐

0|1
    0|0
  • Psikopat ruhlu insanlar çoğalıyor

0|1
    0|0
  • İğrenç bir şey..

0|1
    0|0
  • Polikistik over hormon bozukluğu falan var demek ki uğraşmaktan bıkmış o da dalga geçilecek birşey değil...

0|1
    0|0
  • Hmm hormon bozukluğu var heralde neyse beni endokrin e vermişler ogrenirim bişeyler belki:P ilk ştajj yerim endokrinoloji :D

0|0
    0|0
  • Ben bunu instagramda görmüştüm. Erkek sanmıştım 😳😳

0|1
    0|0
  • Midem bulandii 😝😋😱

0|1
    0|0
  • Nasil ckiyor sakal 😱onda

0|1
    0|0
  • Nasil bayanda cikmis ki o 😱

0|1
    0|0
  • Çok cirkin

0|1
    0|0
  • sakal nasi cikar ki kizda asil soru o bence

0|1
    0|0
  • kendisini böyle mutlu hissediyorsa diyeceğim bir şey yok saygı duyarım ama çok güzelmiş kız ya neden böyle yapmış ki -.-

0|0
    0|0
  • Berbat bogh shsjsisns

0|1
    0|0
  • İki arada bir derede kalmış

0|0
    0|0
  • Aa çok garip

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sakallı haliyle bu erkek deseler inanırdım. Erkeklere çok benzemiş. Değişik bir tip.

0|1
    0|0
  • Yakışmış lan harbi ksksksks

0|1
    0|0
  • güler misin ağlar mısın

0|1
    0|0
  • Sevdikleri kabul ediyorsa böyle
    yapacak bişey yok

0|1
    0|0
  • Allahım sen büyüksün

0|1
    0|0
  • Hormonal bir sıkıntısı var ve hu durumu kabullenmiş bir insan gözüyle baktım ben. böylesi bir karar cesaret ister.

0|0
    0|0
  • Bana bile bu kadar yakışmıuor sakal

0|0
    0|0
  • Hassss kadınlardan soğudum bu ne

0|0
    0|0
  • Kadın mı ki o

0|0
    0|0
Yükleniyor...