Aamir Khan mı Johnny Depp mi?

Bu ikisi arasından hangisini daha çok seversiniz ve neden?

• Aamir
    55% (50)46% (32)51% (82)Oy Ver
  • Johnny
    45% (41)54% (38)49% (79)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
23|25

En İyi Kız Görüşü

• Aamir Khan, Salman Khan, Shahrukh Khan ❤

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Çok yanlış bir kıyaslama...

Aamir ortada yokken Johnny film yapıyordu; ayrıeten oynadıkları film türleri ve tarzları tamamen farklı. Biri kendini Bollywood'a adamış kendi kültürünü yansıtıyor, diğeri ise lüks bir yaşamı benimsemiş; Hollywood'un kilometre taşlarından...

İkisi de muhteşem aktörler; izlemediğim filmleri de yoktur sanırım. Ama kıyaslamak ile bir yere varılamaz;kulvarları tamamen farklı...

0|0
    0|0
  • johnny depp yakısıklı bir abimiz ama filmlerinin içerikleri beş para etmez sadece eğlence amir khanın filmleri ise ince mesajlar veren zekice tasarlanmış ve uyandırıcı filmler o yuzden amir..

1|0
    0|0
  • İkisinide gördüm ikiside bana göre özel değil

#Türkerkeğii

0|0
    0|0
  • Ajdar

0|0
    0|0
  • Ben.

0|0
    0|0
  • J deep tabiki

0|0
    0|0
  • Ne bilir bizim ergenler Edward Scissorhands'i.. Hint aşıkları da atakta son günlerde..

1|0
    0|0
    • Edwardı biliyorlarda aamirin mangal pandeyi rang de basantiyi izlesinler oyunculuk görsünler

• Hayır, yazmışlar da, Karayip Korsanları diye, Depp'in tek filmiymiş gibi, ya da kötü filmmiş gibi ya da Depp kötü oynamış gibi. O karaktere hayat veren, scripti kendisi bizzat düzenleyen ve karakteri de filmi de dünyaya sevdiren isim. Ama işte sığ insanlara göre Depp Karayip Korsanlarından ibaret.

• Sığ insanlara göre de aamir 3 idiotstan ibaret

• Johnny

0|0
    0|0
  • Ben Johnny Depp dedim ama soru çok alakasız. Yani kilit bir soru. Aamir Khan efsane senaryosu filimleri çekip oynuyor ve Hint sinemasından müthiş biri. Diğer tarafta ise muhteşem tiplemeleriyle akılda kalan Holkywooda köpek gibi para kazandıran Johnny abimiz var. Adam makas ellerden Jack sparrowa falan filan. Adamın elbet kötü filimleri var ama şu ü söyliyim o kotu filimde o adam olmasa o yılın en kötü filmi filan seçilir. Adam oyunculuk için doğmuş. Aamir Khani severim ama cevabım Johnny

0|0
    0|0
  • OLIVER KHAN

DUYGULANAN ÇIKSIN KASIYO

0|0
    0|0
  • Johnny.

0|0
    0|0
  • tartışmasız johnny depp

0|0
    0|0
  • Aamir

0|0
    0|0
  • Johnny depp gay olmasına rağmen sjs

0|0
    0|0
  • Aamir

0|0
    0|0
  • ikisi de kendi kategorilerindeki devler

0|0
    0|0
  • amır khan johnny e bin basar

0|0
    0|0
  • ne bilsin bizim cahiller Aamir Khan'ı çocuklukları Karayip Korsanlarıyla geçti

0|0
    0|0
  • Aamir khan..

0|0
    0|0
  • Johny deep kim ya bir desperado da begenmistim amir khan oscarlik oyuncu bence filmleri çok güzel

0|0
    0|0
  • amir mamir sevmem johnny tabi

0|0
    0|0
  • Johnny Sins knk

0|0
    0|0
  • Johnny Depp birçok farklı role giren ve rollerini o karaktermiş gibi hissettiren başarılı üst düzey bir aktördür. Gelmiş geçmiş en iyi aktörler sıralmasında iilk 10'a rahatça girer.
    Aamir Khan da kendi çapında iyi bir aktör ama elbette bir Johnny Depp değil. Karşılaştırma bile gereksiz.

0|0
    0|0
  • Yanıyorsunuz bu kadar o adamlara kaç defa mast yaptınız. d

0|0
    0|0
  • Aamir khan = mr bean

0|0
    0|0
    • Ne alaka be hiç benzemiyorlar pkden dolayı mı öyle dedin?

• Google a adini yazdim baktim oyle gorundu gozume bide johnny depp le kiyaslamissin cok ayip

Kızlar Ne Diyor 22

• Tabii ki johnny.. soru mu bu allasen

0|0
    0|0
  • johnny karizma ya

0|0
    0|0
  • Korelilerden sonra Hintlilere merak sardı yeni jenerasyon kızlarımız.

Tamam sevin ama böyle saçma saçma karşılaştırmalar yapmayın allasen.

0|1
    0|0
    • Aamir daha iyi oyuncu hint filmlerini izlemem aamir khan dışında. Johnny depp filmleri imdbden 5 alıyo aamir khan filmleri 8.

• Gerçek yaşını merak ettim... :D
      Imdb'de bir tarafta oy vermiş 20000 kişi var diğer tarafta 300000 kişi...
      Hayır, kaç filmini izleyerek böyle film gurusu yorumlar yapıyosunuz bilmiyorum ama küçümsediğiniz adam şimdiye kadar her role bütünüyle bürünebilmiş, bir-ikisi dışında diğerini çağrıştıracak kadar bile sırıtmamıştır rolde. Tabi Johnny Depp Jack Sparrow'dur size göre, zorlasan Willie Wonka'dır, Mad Hatter'dır. O kadar. Bakış açısı bu, napalım.

• Üslubunu bilmeyen 13 yaşındaki kıza laf anlatmaya çalışıyorum, hata bende.

• Ne çok Aamir Khan sorusu çıkıyor bu günlerde :))

0|0
    0|0
  • Ikisini de sevmem..

0|0
    0|0
  • Aamir Khan :) izlediğim filmleri mülkemmeldi adamın :)

0|0
    0|0
  • aamir khan

0|0
    0|0
  • Tartışmasız jonny

0|0
    0|0
  • Yahu Johnny'in oyunculuğunu Aamir'le mi kıyasladınız.

0|0
    0|0
  • Tabiki de Johnny Depp.

0|0
    0|0
  • Tabikide aamir ama johnnyde yakışıklı 😊

0|0
    0|0
  • İkisi de demek isterdim ama aamir dedim.

0|0
    0|0
  • aamir khan ı çok severim ama JOHNNY DEEP <3

0|0
    0|0
  • aamir khan

0|0
    0|0
  • Johnny <3

0|0
    0|0
  • Aamir khan

0|0
    0|0
  • Johnny

0|0
    0|0
  • Zor oldu secemicem

0|0
    0|0
  • tabikii ben

0|0
    0|0
  • benim oyumla 77 ye 77 oldu yalnız :D

0|0
    0|0
  • Aamir Khan'ı tanımadığım halde Türk kızları tarafından çok klişeleştirildiği için adama karşı bir ön yargım oluştu ve sevmiyorum kendisini. Johnny Depp'i severim ama yıllardır.

0|0
    0|0
  • İkisinide çok severim özellikle johnny'in gençliğini ikiside hoşuma gidiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...