Hangi ülkenin filmlerini tercih edersiniz?

Emperyalist sistemden midir bilinmez yıllarca sadece amerikan ve ingiliz filmleri vizyona girdi. Birçoğu sinemanın amerikadan ibaret olduğunu sandı ama ben bir sinema öğrencisi olarak tüm dünyadan filmler izlemeye çalışıyorun. Seçeneklere amerikayı ve ingiltereyi eklemeyeceğim. Başka bir ülkeyse belirtebilirsiniz yorumlarda.

• Hint filmleri
    38% (25)37% (17)38% (42)Oy Ver
  • Kore filmleri
    23% (15)17% (8)21% (23)Oy Ver
  • Fransız filmleri
    11% (7)26% (12)17% (19)Oy Ver
  • İtalyan filmleri
    8% (5)2% (1)5% (6)Oy Ver
  • İran filmleri
    5% (3)2% (1)4% (4)Oy Ver
  • Alman Filmleri
    15% (10)7% (3)12% (13)Oy Ver
  • Danimarka filmleri
    0% (0)9% (4)3% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Amerika dışında.

0|0
6|24

En İyi Erkek Görüşü

• Emperyalist sistemden dolayı değil. En iyisini ABD yaptığı için.

İşin reklam kısmını güzel becerseler de, gerçekten usta ekipler çok yatırım yapıyor Hollywood'da.

Diğer ülkelerin sinemalarına da soğuk değilim arada bir güzelini düşürürsem izlerim.

0|0
    0|0
    • Yooo Avrupa sineması amerikaya sker atar

• Son yıllarda hint sineması da amerikan sinemasından daha iyi işler yapıyor. Son yıllarda en çok gişe yapan amerikan filmlerine bakıyorum. Avatar, jurassic world, hızlı ve öfkeli, yenilmezler görüyorum. Hint filmlerine bakıyorum. PK, bajrangi bhaijaan, 3 idiots ve baahubali görüyorum. Bunların hepsini izlediysen ne demek istediğimi anlıyosundur.

• Her neyse sana hitap etmiyor demekki

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• Deutschland

0|0
    0|0
  • İspanyol ve Fransız sineması iyidir. Bunun haricinde son zamanlarda Japon ve Uzak Doğu sinemasının da güzel örneklerini izledik. Eğer içlerinden bir tercih yapmam istenseydi sanırım bu İspanyol sineması olurdu. Gerçi şıklarda yok...

0|0
    0|0
  • italyanin ve fransa 'nin filmleri güzel oluyor

0|0
    0|0
  • Amerika-ingiliz dışında
    Fransız filmleri geliyo ondan sonrada hint gerçi ayrım yapmam hoşuma gideni izlerim

0|0
    0|0
  • Benim acil korece öğrenmem lazım :)

0|0
    0|0
  • Ben yonetmen sinemasini tercih ederim. Stanley Kubrick, Jean-Luc Godard, Michael Haneke, Alejandro González Iñárritu, Lars Von Trier, Zeki Demirkubuz, Metin Erksan sevdigim yonetmenler.

0|0
    0|0
  • İsveç, Alman, Danimarka.
    Avrupa sineması favorimdir.
    Hint filmlerini sevmem, çok fazla abartılıyor.

0|0
    0|0
  • fransız

0|0
    0|0
  • Alman filmleri... ama korkuda İtalyanları tek geçerim...

0|0
    0|0
  • Aamir Khan Candır.

0|1
    0|0
  • ABD Fransız ortak yapımı sanırım ama The Dreamers çok hoşuma gitmişti. Hassas değerlerine kuvvetle bağlı olanlar izlemesin. Tavsiye etmem. Ama Fransa 68 olaylarına çok farklı ve bireysel bir perspektiften bakmışlar..

0|0
    0|0
  • İspanyol kesinlikle. sonra Fransız.

0|0
    0|0
  • amerikan filmleri en iyisi

0|0
    0|0
  • Fransız

0|0
    0|0
  • Bölümün ilgimi çekti.
    Konuşmak isterim.
    Istersen...

Bu arada Macid agbiye selamlar...
    Cennetin Çocukları'ndaki fakirlige kamera tutuşu beni çok çarpmıştı. Serçenin Şarkısı da...

0|0
    0|0
  • alman

0|0
    0|0
  • Amerikan filmlerini seviyorum

0|0
    0|0
  • Almanya ve Nordic.

0|0
    0|0
  • Japan

0|0
    0|0
  • Amerikan. Gerisi boş..

0|0
    0|0
  • hollywood yoksa bollywood iydir

0|0
    0|0
  • Genelde yerli film izliyorum yabancı izlersem ki çok nadir izlerim amerikan ingiliz veya alman

0|0
    0|0
  • İran var Amerika yok nasıl bir saçmalık bu? En iyi filmler çoğunluk abd den çıkıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Valla bu seçeneklere göre ve Amerika dışında Hint diyebilirim. Ha bir de belli başlı yapıtlar ya da aktörlerin dönemi hariç Fransızlar filmden hiç anlamıyor kimse kusura bakmasın.

0|0
    0|0
  • İran filmlerini ve birkaç her yerde gösterilemeyen az bütçeyle harika işler çıkaran arap filmlerini izlediğimden beri amerikan filmleriyle zaman kaybetmişim dedim, tabi ki amerika filmlerinde de iyiler var ama izlediklerimin yanına artık ilgi alanımda değil

0|0
    0|0
  • Bollywood 😊

0|0
    0|0
  • Aamir khan ve hint filmleri diyorum.

0|0
    0|0
  • leonnn ♥♣♥♥

0|0
    0|0
Yükleniyor...