Hint filmlerini sever misiniz en sevdiğiniz hangisi?

Yani bollywood filmlerini. Benim en sevdiklerim
3 idiots , Rang de basanti, Dilwale dulhania le jayenge, my name is khan, bajrangi bhaijaan.

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• dünyanın en saçma filmleri

0|0
    0|0
    • Yılda 1200 film yapan sektörün her filmini izlemiş gibisin. Bu nasıl bir önyargı. Her sektörün kötü filmi vardır. Amerikanın da iğrenç gibi filmleri var.
      3 idiots, Pk, Taare zameen par, Rang de basanti, My name is khan, devdas, black swades, lagaan, bajrangi bhaijaan... Bunlar başyapıttır. İzlememek büyük kayıp. Kötü demek büyük zevksizliktir. Ha sen sadece bakışan birbirine aşık olan havada 10 takla atan hint filmlerini diyosan onlar 90larda kaldı.

• Aslında sektör hakkında hiçbi fikrin olmadığını anladım Şu an. Slumdog millionaire bollywood filmi değil. Ingilterenin yıllarca sömürdüğü hindistana varoş damgası vurmak için yaptığı tamamen siyasi mantık hatalarıyla dolu bir film.50 ve 60larda muhteşemdiler. Bozuldular. Lagaandan sonra ve aamir-shahrukh ikilisiyle tekrar düzelmeye başladılar.

• ben bollywood filmi demedim zaten.

Dikkat ettiysen Hint filmi dedim

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Ghajini den sonra tüm ön yargım kalkmıştı. Ardından Amir hastası olunca :) diğerleri de geldi.

0|0
    0|0
    • Ghajiniden daha iyi filmleri de var.

• Hıc ızlemedım kanks

0|0
    0|0
  • Sevmem

0|0
    0|0
  • 3 idiots dışında fazla duygusal yüklü sevmiyorum, abartılı duygusal filmleri

0|0
    0|0
    • O zaman duygusal olmayanları izle. Konuları yazıyor başında. Pk, andaz apna apna, swades, black...

• Bütün filmleri iyi olucak diye birşey yok hollywoodun da imdbden 2 alan filmleri var.

• Evet, aynı şeyi söylüyoruz

• Raja Hindistan en sevdiğim hint filmidir. Şarkıarı ve aşk olan konusu beni büyülemişti

0|0
    0|0
    • O filmi çok kişi bilmez şaşırdım pardesi şarkısı çok güzel.

• Evet, ben hala şarkılarını dinlerim örneğin raja hindustani tere ishq me nachenge

• Benim adım Khan güzel bir film :)

0|0
    0|0
  • 3 aptal

0|0
    0|0
  • Müzikalleri ve dansları çok iyi oluyor ya insan çok eğleniyor

0|0
    0|0
  • ghajini

0|0
    0|0
    • Severim güzel filmdir. Aamir khanın kötü filmine denk gelmedim zaten.

• Çok hastası değilim ama sevmiştim bu filmi :)

• Arkadaşım dünyanın en saçma film sanayi 3 saat'lık bir film izledi hiçbir şey anlamadım :)

0|0
    0|0
    • Sadece 1 film izleyip dünyanın en saçma film sanayii demek saçma geldi doğrusu.

• Sen sevme zaten mümkünse.

• Zaten sevmiyorum sevenlerde çok az sayıda yani sıkıntı yok :)

Kızlar Ne Diyor 3

• 3 idiots ve bajrangi bhaijaan harika filmlerdi. Ki&Ka çıkıyor 2016 filmi fragmanına bak bence çok hoş..

Bu arada, hint filmi sevenlerden bunların tadında hint filmi önerisi alabilir miyim acabaa?

0|0
    0|0
    • Rang de basanti, mangal pandey, devdas, Guzaarish

• Teşekkürler :) Ailemle falan bu aralar hit filmlerine sarmıştık da.. Daha doğrusu ben çok güzel 3 idiots izleyin demiştim sonra sarmışlar maşşallah :D

• Aamir Khan dan başka bilmiyorum :D
    Gahjini, Dhoom 3, Fanaa, Peekay, Talaash, Yerdeki Yıldızlar (Taare Zameen Par) da izlemediysen izle muhteşemler :)

0|0
    0|0
  • 3 idiots

0|0
    0|0
Yükleniyor...