Teknolojik bir şehir resmi çizeceğim. Öneriler? (EİGLİ)?

Teknolojik bir şehir resmi çizeceğim. Hologram, uçan araçlar vs. vs.
başka neler ekleyebilirim?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• yürümek yerine uçan insanlar ekleyebilirsin mesela uçan ayakkabı uçan elbise vs
    bir çok yere elektrik satan ufak baraka tarzı bişey mesela
    bir an aklımada cok sey vardı yazdıkca unuttum :D

1|0
    0|0
    • Harikasın fikir geldikçe söyle arkadaşım :)
      daha iyisi çıkmazsa eig senin :D

• hadi ya :( neyse tamam o zaman

• :) :)

En İyi Kız Görüşü

• Eğer infografik yapacaksan, evler komple karanlık simsiyah duvar olsun, diğer bir sahnede duvarların geçişini yap cama dönüşsün ve evlerin içleri görünsün, her yere süper teknolojik görseller koyup abartma bence, hayallerin ile karışık kullanışlı şeyler çiz derim :) mesela yol lambaları yerine aydınlatma asfaltla kaldırımın birleştiği kenarlardan yola yayılan led ışık tarzı bişeyler olabilir. Kullanım alanını genişlet :) şeffaf arabalar çizebilirsin, ayaksız köprüler :) düşündükçe genişler :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• çok sağlam ve whow diyebileceğin fikirler veririmde... sonra kaymağnı sen yicen ben yaptım tamamen benim eserim diye di mi?: )

0|0
    0|0
    • bunu sıkıldığım ve kendimi geliştirmek için yapıyorum.. Birine gösterip hayran bırakmak amaçlı değil..

• toplumumuz ne kadar da bencil.. ''elin adamına neden yardım edeyim ki?'' düşüncesi içindeler..
      allah seni bu bencilliğinden kurtarsın.. sana fikir ver diye yalvaracak halim yok. bulunmaz hint kumaşı değilsin ya.

• tercih meselesi...
      benim tavrımı yargılamadan önce kendi gizli kullanıcılıktaki özgüvenini yargıla...
      yardım etmeyi severim... bencil değilim... ama ne olduğu belirsiz kendini saklamaya sığınmış birine yardım edesim gelmiyor...

• jet pack'li insanlar hoverboard (tekerlekli olanı değil) çocuklar falan

0|0
    0|0
  • anno 2005 yaz google

0|0
    0|0
  • Yenilenebilir enerji çizmelisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...