Ülkemizin beyzbol sporuna mı ilgisi çok yoksa olaylara mı?

Beyzbol türkiyede en az oynanan spor ama en çok beyzbol sopası satılan ülkedir...sizce neden?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Kavgacı bır mılletimiz var gayet normal. Anayasasıyla , Su. ve ceza kanunlarıyla sonra mahkemelerıyle , kararlarıyla gayet rahat olan bir ulkede sadece beyzbol sopasının çok fazla satıldıgına şaşırma ;) Özellıkle trafık esnasında arabalarda arama yapılsa aranan araçların % 80n den mutlaka beyzbol sopası ve ona benzer kesıcı delici aletler çıkar. Yapıcak birsey yok Rahat ulkenın sadıst ınsanları. Sonumuz hayrola. Bundan sonra dua edelım ki Bıcak, Satır , Testere gibi aletlerin satışı marangoz, kasap ve lokanta sayılarının uzerıne çıkmasın... Mılletce Ordu da askerde poliste değiliz ama sokakta cevırdıgın 100 ınsanın 50 snden silah çıkma oranı yuksek. ;) Yapıcak birsey yok

0|1
    0|0
    • :):) kesinlikle bide buna bak istersen link

• :)) her ulkenın ayrı sorunu var :)))

• ne guzel dedin bak sorunu diye :) Bizim ulkemızın dağğğ gibi sorunları var :)) Hatta çığ gibi desek daha iyi her gün büyüyo o sorunlar her gün :)

Kızlar Ne Diyor 5

• o sopa kimlerin kaşını gözünü yardı biliyonmu sen :D

otomobille giderken arkadaki arabayla dalaştın diyelim alcan bagajdan topayı geçircek kafaya

ya da dükkana /eve hırsız girdi diyelim anında indircen kafaya sopayı

kız kardeşinemi sarktılar hemen alcan onların façasını aşağıya

biri sana küfürmü etti artist artis ayak mı yapıyo hemen devreye sopa girer

maçamı gidiyosun sopasız olmaz

işte böyle böyle en çok satılan sopa beyzboıl sopası oluyo :D çocuklar duymasın dizisindeki halukta bile var :D

0|1
    0|0
  • delilik amerikalilarda.. beyzbol beyzbol topuyla mi oynanir, trafikte, iste veya herhangi yerde kavga ettigin kafasiyla oynanir :))

0|1
    0|0
  • Biz de bu sorunun cevabını yıllardır merak ediyoruz:)

0|1
    0|0
  • genelde kazma,kürek,balta,tüfek,bicak ile saldiriliyor (gazatelerde okudugum haberlerden yola ciktim)

beyzbol sopasindan pek bahsedilmiyor.

0|1
    0|0
    • öyle ama isveçli bilim adamları araştırmış:) sonuç bu

• İşte o tür aletlerle saldırmaya çabalayınca suç unsuru oluyor ama elinde beyzbol sopası olursa suç sayılmıyor(vurup kafa göz yarmadıktan sonra). Bir nevi caydırma görevi görüyor o sopa.

• walla küçükken yakantop baskebol yerine beyzbol oynardım bn mahalledekilerle ciddiyim..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• en çok satılan ülke olduğunu hiç sanmıyorum. ben doğru dürüst hiç görmedim öyle beyzbol sopası. ama 'satılan beyzbol sopası / oynayan kişi sayısı' değerlendirmesi yapılırsa üst sıralarda çıkacağızdır.

0|1
    0|0
  • " HAYDARRrrrr...! " meselesinden..kih..kih..kih..

Arabanda veya Evinde Spor malzemesi bulundurman yasak değildir...

0|1
    0|0
  • aynen kullanım alanı degısık bızde :D

1|1
    0|0
  • bizim ülkede beyzbol topla oynanmıyor.iyi adam dövülür onunla.Metal alerjisi olnlar levye yerine beyzbol sopası kullnıyor kanımca

0|1
    0|0
  • en çok da taksiciler tarafından tercih ediliyormuş

0|1
    0|0
    • aslında onlar bulundurmalı ne canlar yandı taksilerde ekmek parası için kelle koltukta çalıştılar onlara silah ruhsatı dahi verilmeli bence

• Yok canım daha neler

0|0
    0|0
Yükleniyor...