Burada ne görüyorsunuz?

Burada ne görüyorsunuz ?
Bu resimde ne görüyorsunuz 😊😊😊

Peki ya bunda

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• 2. Resimi ele alayim ata binen bir adam yerde yadan üstünü battaniye ile sarmış biri ( cinsiyeti erkek mi kadnmi bilemedim ) bide yasli beyaz saçlı sakallı sol profilden bir adam

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Adamın biri resimlerle fantazi yapıp bakış açısına göre farklı bir kaç insanı aynı resimlerde barındırmış :D

1|0
    0|0
  • gitarıst ve monalısa
    sanco panza

2|0
    0|0
  • köprü altından geçen beyaz atlı bir ispanyol

1|0
    0|0
    • ilk resmi cevabı yazınca gördüm 2 resimdede meksikalı var tahminimce ilkindede 2 meksikalı şarkı söylüyo arkadanda birinin karısı sanırım ona bakıyo

• düşün düşün boktur işin :D

0|1
    0|0
    • komik olduğunu mu saniyosun adam akıllı bir soru sorduk yaptığın yoruma bak azıcık saygı gösterin 😐

• Adam dogru diyo mk baktikca kufur edesim geliyo acaba nerde ne var orda ne var one bune lann 😬👍

• @T-BagTeodor sen goremiyosan senin sorunun sanatsal bir sey bu anlamiyo san sus küfür etme öğren ama her anlamadiginiza küfür edemezsiniz 😐

• bir de bunun agaclisi vardi

1|0
    0|0
  • Onedio dan kopya yapmışsın...

1|0
    0|0
  • Goruyoz iste karistirma orasi

1|0
    0|0
  • Uçan Hollandalı :D

1|0
    0|0
  • at adam avrat :D

1|0
    0|0
    • aslında ikinci resimde hem yaşlı bir adamın resmi saçları nehir gözü ve kası adamın kafası ve şapkası meksicali adam at ve yerde yatan obur dam duruyo 😊

• İlk resim +18

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İlk bakışta yaşlı insanları.. sonra dan biri at üzerinde diğeri de 2 oturup müzik çalan ve dinleyen insanları

1|0
    0|0
  • 1. Yasli adamla yasli kadin ama tam bakinca ikisinde de insan gorunuyor birisindede gitar arkada kadin
    2. Yine bir yasli adim ve tam bakinca bir at üstünde insan yerde de biri yatiyor

1|0
    0|0
  • Hangi birini söyleyeyim😄

1|0
    0|0
  • Saz çalan adam. Ata binen adam

1|0
    0|0
  • İhtiyar

1|0
    0|0
  • ikisindede hem yaşlıları hem diğerlerini aynı anda görebiliyorum