#PÖH ve #JÖH İdil/Şırnak'a Böyle Girdi! Gördünüz mü?16.02.2016 Saat 23.00 İtibariyle İdil/Şırnak'ta ''ŞEHİT'' PÖH (Özel Harekat Polisi) Ersin YILDIRIM Operasyonu Başlatılmıştır!

#PÖH ve #JÖH İdil/Şırnak'a Böyle Girdi! Gördünüz mü?
PÖH Ersin YILDIRIM 18.01.2016 Tarihinde Şırnak İlimiz İdil İlçesinde, Vatanımızın Bölünmez Bütünlüğü, Ulusumuzun Güvenliği ve Esenliği İçin, İcra Edilen Rutin Devriye Görevi Esnasında, bölücü terör örgütü mensuplarınca Önceden Yola Tuzaklanan EYP (El Yapımı Patlayıcı)'nin, İnfilak Ettirilmesi Neticesinde ''ŞEHİT'' Olmuştu.

Kahraman Şehidimize Bir Defa Daha TANRIDAN Rahmet! Yüce Türk Milletine, Emniyet Genel Müdürlüğü Mensuplarına ve Kederli Ailelerine Sabır ve Başsağlığı Dilerim.

''ALLAH Yolunda Öldürülenlere (Şehitlere) ''Ölüler'' Demeyin. Bilakis Onlar Diridirler, Fakat Siz Hissedemezsiniz!'' (Bakara-154)

Her Gün Birinizi.. Bir Gün Hepinizi!

terör Denen İllete Köpeklik Eden: Genç, Yaşlı, Kadın, Çocuk Tüm Hainler Er Ya da Geç Birgün Hak Ettikleri Gibi Gebertileceklerdir!

Ne Mutlu TÜRK'ÜM, Diyene!

TANRI TÜRK'Ü, KORUSUN!

#SerKan1923

@HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @NeOlsun55insonu @_Öcüü_ @Sonra_danGurme @TheKerim54 @UntilTheGrave

@adıyook @AsetonAşkına @Asmalı-mescit @benaslındayoğumm @ismiyook @Kızılcıkk @minik_şirine @omubenmi @pizzaşığı @vuslat_vakti @чαğмυяeятešı

Güncellemeler:
Destur! Haseki @KirmiiziOjemm Sultan Hazretleri..

1|2
59

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...