Türkçe rap dinlermisiniz?

Evet arkadaşlar dinlermisiniz? Dinliyorsanız kimler :D Ben Yener Çevik, Eypio, Massaka, Burak King, Ceza, Fuat, Norm Ender, 9 Canlı, Sansar Salvo, Ais Ezhel, Elleran Elvis, Şehinşah, Hayki, Patron, Allame, Eko Fresh, Killa Hakan, Kodes, Monstar 361 daha çok var arkadaşlar Şu an en çok dinlediklerim bunlar bir sırası yok bu yazdıklarımın ilk aklıma gelenler yanlış anlaşılmasın Türkçe Rap yapan new ya da old herkesi dinlerim aslında ama aklıma gelen şimdilik bunlar siz dinlermisiniz? :D

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Saian, Karaçalı, Mode Xl falan dinlemiyor musun?

0|1
    0|0
    • Dinliyorum dedim ya aklıma gelenler şimdilik bunlar o soruyu yazdığımda yener çevik dinliyordum ordan sormak aklıma geldi ilk bunlar geldi aklıma :D

• 2-3 sene oldu ya yeni değil :D

• Bende yakın zamanda sandım kaçırdım diye üzülüyordum, tanışmayı bende çok istiyorumda bakalım :D

En İyi Erkek Görüşü

• İsyanqar26 dinlemeden uyuyamam

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ceza Contra , Norm Ender, Sansar Salvo, Defkhan , Saian, Allame, Cash Flow, Enes Alper, Joker, Grogi, Kodes, Massaka, Karaçalı, Şanışer, Sehabe, Yener Çevik, Anıl Piyancı.. :))

0|1
    0|0
  • Dinlemiyorum

0|1
    0|0
  • Ceza contra

0|1
    0|0
  • Ergenlik yıllarımda Şanışer dinliyodum:)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• dinlerim, ama öyle senin gibi isim sayamam, zaten uzun zamandır uzağım, ne çok yeniler çıkmış. ben daha çok Ceza, Sagopa, Sansar :) ama bunların dışında da dinlerim tabi

0|1
    0|0
  • Dinlemem.

0|1
    0|0
  • Dinlerim

0|1
    0|0
  • Canfeza

0|1
    0|0
  • Sagopa Kajmer yoksa gerek yok. bir onu dinliyorum