Zeki, çevik ve küfürbaz: Deadpool?

Arkadaşlar o kadar film izleyen biri olarak çook beğendim. Kendi dediği gibi süperim ama kahraman değilim :) Türkçe düblaj izlemekten nefret eden birisi olarak özellikle Türkçe düblaj izlemenizi öneririm. Hem çevirenin sesi ve düblajı süper olmus hemde küfürler nein çok tatlı oluyor :)
Haftaiçi olmasına ve Şerafettinden daha küfürlü olmasına rağmen salonun yarısı doluydu. Mutlaka burada da izleyen çok kişi vardır. Siz nasıl buldunuz?

• Abi çok iyi yaaa
    55% (6)50% (4)53% (10)Oy Ver
  • İdare ederdi
    27% (3)25% (2)26% (5)Oy Ver
  • Vasatı geçmez
    18% (2)25% (2)21% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Filmi türkce izlemedim ama dublajin asiri küfürlü oldugunu belirtmeniz zaten orijinalinden saptigini gösteriyor. Gayet keyifli buldum filmi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• gitçem daha :D

0|0
    0|0
  • çok iyiydi ancak daha önceden bilmeyip şimdi fanı olanlara çok kıl oluyorum

0|0
    0|0
  • Merak ettim gidecem bu filme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Film cok cok iyiydi de. Kesinlikle dublajli onermem. Ukraynaca dublajla izlemek zorunda kaldigim icin hala kufrediyorum.

Filmin gondermeleri en iyi orjinal dilde anlasilir ve dublajin kimi yerlerde yetersiz kaldigi ve yerellestirdigi belliydi, gordugum en iyi dublajlardan biri olmasina ragmen asla orjinale tercih etmem.

0|0
    0|0
    • Normalde ben filmin ruhunu yansıtmadıgı ıcın sevmem ama bu fılmde ne olduysa fragmanında cok hosuma gıttı Turkce dublajına gıttım. Bır de ınternetten orjınalını ızlerım sonra

• Yok yav, filmin ruhunu hiçbir şekilde tam olarak dublajla yansıtamazsın. Hele bunun gibi 3/4'ünün çeşitli şakalar, göndermeler, tiye almalardan oluştuğu filmlerde.

Ben altyazı dahi olmadan film izlediğim için hepten ifrit oluyorum dublajlara.

• İdare ederdi bence abartmaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • Çoluk çocuk filminden öteye geçemeyecek birşey..

0|0
    0|0
Yükleniyor...