Istanbul'a dönmeden önce pederi, ailemi ziyaret etmeli miyim?

Şu an Adana'dayım. Istanbul'a dönmeden önce memlekete geçip babamı annemi yani ailemi ziyaret atmeli miyim?

Şunu da bildireyim, ailemle aram limoni biraz, beni kovarlar mı acaba? Görüşleriniz benim için değerli, sizler gibi.

0|0
7|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgili kardeşim, görmek mutlaka faydalıdır ama, aranızdaki sorunun ne olduğunu ve sorunun şiddetini bilmediğimiz ve babanı tanımadığımız için net bir cevap vermemiz mümkün değil.

Gittiğinde olacakları öngörerek karar vermelisin. Gittiğinde baban sana ters şeyler söylediğinde, karşılıklı münakaşa eder ve birbirinizi biraz daha kırarsanız işler içinden çıkılmaz hale gelebileceği gibi, seni görür görmez elini uzatıp öptürmesi sonucunda seni bağrına da basabilir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Adaya katılıyorum.Belki son görüşün olacak vazgeçip gitmezsen eğer ertesi gün Allah korusun vefat ettiklerini duysan üzülmezmisin...Ana baba onlar sen bir git onların gönlü yumuşar.

0|1
    0|0
  • buna benzer bi olayı konuşmuştuk yorumlarda seninle :) anlamıştım birşeyler olduğunu :) ama bence git Allah korusun Allahın kime ne kadar ömür biçtiğini bilmiyoruz belki son kez göreceksin helallik al hemde gör bi onları sarıl..ana babadır onlar evlatsız ne kadar ayakta duruyo gibi görünselerde hep eksiktir bi yanları.özelliklede annen..

0|0
    0|0
    • haklısın da beni belki kaçtı diye kabul etmeyebilir açıkçası korkuyorum babamdan

• tamam o zaman bu durumda git derim baban abartmış olayları.bence gönüllerini alıcı şeyler yap uğraş bi süre baba ana helelliği alınmadan öbür dünyada bile rahat edemez ruh.sen gönüllerini alıcı şeyler yap yinede.baban inatçılık etmiş.sen etme.iki keçi bi köprüden geçemez :) sen büyüklük et.hem yaşlanınca insanlar huysuz olur.birazda ondandır.elinden geldiğince başka şekilde yardımcı ol onlara.sende kaçarsan ondan gitmezsen o da sana adım atmazsa hoş olmaz.ailenle sıcak temasta ol.elbet affolunur

• gitmeyi düşüneceğim ...

• Her ne olursa olur kesinlikle git ve gorus. Bir gun herkes gider ama ailen asla seni birakmaz. Onlar su an senin nefes almana neden olan insanlar... Yarin ne olacagini kimse bilmiyor sonra birsey olur cok uzulursun

0|0
    0|0
  • Ben de Ada ve Kokoşa katılıyorum kimsenin yarın ne olacağı nasıl olacağı belli değil ..Seni kovacaklarını bile bilsen sen doğru olanı yap ve git. Emin ol o an birşeye kızıp sinirlensen de Allah korusun yarın öbürgün ailenden birine birşey olduğunda aslında ne kadar doğru birşey yaptığını anlarsın..Vicdan azabı kaldırılması en zor ve en ağır yüktür vicdanını kendine yük etme...

0|0
    0|0
  • ettin mi be bunu merak ettim :D

0|0
    0|0
  • bence ziyaret etmelisin araniz limoni de olsa seni gormek isterler bence belki araniz bu sayede duzelir de sonradan pisman olmamak icin git

0|0
    0|0
  • Naptığına bağlı tabi kovulman:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kovsalarda onlar ailen git anneni gör babanı gör ellerini öp bence...

0|0
    0|0
Yükleniyor...