Ney çalmaya merak salan var mı? Üflemeli enstrüman seçimi.

Ney çalmaya merak salan var mı?

Ya da üflemelileri merak edip başlayan?

link

link

link

link

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• ney üflemeyi çok istiyorum yaa ama sesini çıkaramıyorum:))

ama dinlemekte müthiş huzurlu

0|1
    0|0
  • çocukken sipsi çalardım! uzunca bir zaman yan flüte heves ettim ama kendi disiplinsizliğimden ve perdeler arası zorlanan küçük ellerimden çekindiğimden başlamadım.

0|0
    0|0
  • ney inanılmaz bir haz bırakmştır bende klarneti es geçemem ama oda harika ve eşsizdir.

0|1
    0|0
  • Klarnet çalmak isterdim .

0|0
    0|0
  • Klarnet sesi çok hoş . Yan flüt çalarım.

0|0
    0|0
  • ney çalınmaz üflenir demişti bi usta. Ben tercihimi klarnetten yana kullanırdım ama. Yanık yanık.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ney gerçek den hoş bi Enstrüman

0|1
    0|0
  • ıslık :D link

0|1
    0|0
  • abi ney çalmaya başlarsan kıbrısa gel...! adada bitane bile adam gibi neyci yok farklı bi enstrüman koyalım ambians değişsin dedik rock çalıyoruz, valla ekmeğini kazanırsın:)

0|1
    0|0
  • Ney ve Gitar ikisi cok hoş

0|1
    0|0
  • 9,5 yıldır ney üflüyorum önemli bi grupta çalıyorum. yardımcı olurum merak ettiğin konularda.

0|0
    0|0
    • yardımcı olursan sevinirim. Benden ki neyin sesin gitti dedi bir neyzen abim bana önce yeni bir ney lazım orada başlayalım istersen :) talep gördereyim ekle beni özelden devam edelim .

• ney güzeldir ama bu sigara tüketimi hizi ile nefesim el vermez bayilirim.

0|0
    0|0
  • Plastikten yapılmış bir ney almıştım. Üfleyerek ses çıkartmayı başardım. Daha dün bir kız neyi aldım ve notları öğreniyorum. Çok keyifli...

Özellikle Başar Dikici üstada özenip aldım. Adam ney üstadı hakikattende ağlatıyor neyi...

0|0
    0|0
  • bu işte genellikle roman vatandaşlar daha becerikli...

0|0
    0|0
Yükleniyor...