San dersi alanlar burayaa?

San dersi alan arkadaslarim acaba kac ay aldiniz bu dersi ya da ne kadar bir sure. Yararini gordunuzmu sesinizde degisme oldumu

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Insana bagli. Kimi 1 senede gelisir kimi 10

0|0
    0|0
    • O kadar uzun surermi ya 1 sene falan ah hayatim kabusa donustu resmen

• Ne icin alacaksin ki? Tabiiki uzun surer. 1 sene bile yeterli degil tamamen hakim olmak icin. Erkek arkadasim 1 sene gitti sonra konservatuvar kazandi ama ayni donemde 2 3 sene deneyip giremeyenler şana devam edenler olmuş.

Erkekler Ne Diyor 1

• Şu okul bitsin bedava da verseler şan dersi bile almayacağım ders almak mı töbeeeeeeeeeeeeeeeeee :D

0|0
    0|0
    • Hahahha aynen ama bitmiyor malesef :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne icin alacaksın? Şan dersi alırken ses değiştirmiyorlar sadece sesini nasil kullanacagini ogretiyorlar. Ses degisimi icin ameliyat sart

0|0
    0|0
    • Aslinda ses degisimi degil amacim sesimi seviyorum sarki soylerkende seviyorum fakat ses tellerimde nodul fikti ve san dersi almak zorundayim. Şu an sesim eskiye oranla soldu nodul yuzunden ust seslere cikamiyotum kisiliyo surekli isin ozu mecburen san dersi alacagim ve suresi (en azindan sesimi toparlama ) ne kadar surer kendime gelmem icin bunlar hakkinda fikir edinmem gerek. Cunku hayatim cok tempolu geciyot hangi araya sıkıstiracagum bilmiykrum

Yükleniyor...