Wattpad diye bir uygulama-site var, kitap yazıyorsun, okuyorsun efso birşey. Kullanan var mı?

Kullanan varsa eğer kitabının linkini atabilir. Bu da benim kitabım: https://www.wattpad.com/story/62615861-pudra

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• İlk iki paragrafı okuyup kapattım...

0|0
    0|0
    • 2. bölüm daha iyii

• Hiç gerek yok teşekkürler, okuduğumdan alınabilecekleri anlamam için ilk iki paragraf yeterli oldu...

En İyi Kız Görüşü

• İlk bulduğumda daha popüler olmamıştı bu kadar türkçe çok az kitap vardı ama yinede çok hoşuma gitmişti. Dedim ne güzel hani yazar olmak isteyen insanlar için bir fırsat sunuyor. Sonra bir anda, zamanla da değil bir anda yaklaşık 2 haftada falan patladı gitti uygulama. Aylarca kimseden adını duymadığım uygulamayı metroda birileri konuşuyordu. Iki hafta içinde bütün okul ve dershane kullanmaya başlamıştı. Hep 10-18 yaş arası insanlar çoğu twilight tan komşu çocuk aşk hikayelerinden alıntı saçma ergen aşk hikayeleriydi. Halbuki ilk çıktığında gerçekten çok güzeldi okumaya değer roman tadında kitaplar vardı azda olsa. Şimdi ergenlerin aşk ve cinsellik üzerine yazdığı mekana dönüştü. Rezillik güzelim uygulamaya yazık oldu.. iyiki silmişim. Birşeyi bulunca hemen b... unu çıkarmasak halbuki ne güzel olacak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu nasıl kitap be +18 işliyor 😂

0|0
    0|0
  • Hayır senin hikayelerin var mi?

0|0
    0|0
  • Oooo küçük hanım cok yalancısın ya hani verdiğin söz sen önce sözünü tut

0|0
    0|0
  • EN KISA ZAMANDA ÜYE OLUCAM.

0|0
    0|0
  • :D efso

0|0
    0|0
  • Cinsel yaşamla ne alaka?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • Kullandım ama kitap okumak için sadece henüz yazmaya başlamadım :)

0|0
    0|0
  • Kullanıyorum arada okuyorum

0|0
    0|0
  • Okuduğum bir kaç hikaye var.

0|0
    0|0
  • Benn

0|0
    0|0
  • evet ben kulanıyorum.

0|0
    0|0
  • evett kullanıyorum kesinlikle rahatlatıyor

0|0
    0|0
    • Ne bakımdan rahatlıyorsun ben yazsam demek offf offf bayan kuaforu olarak

• @Jokerpilot valla öyle hikayeler var kii nasıl yazıyo bunlar diyosun ve 16 17 yaşlarındakiler öyle büyükler ya da eğitim almış kişiler değil

Yükleniyor...