Ağzı edebiyat yapan yazar arkadaşları buraya alalım 1-2 lakirti edelim bakalım neler çıkacak?

Hadi biseyler paylaşın gorelim edebiyatınizi ;) kısa değil ya

0|0
12|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Birşeyler duymak istiyorsanız önce ilham olmalısınız insanlara..

0|1
    0|0
  • Hayat kısa, kuşlar uçuyor 😂

0|1
    0|0
  • Yazamam ama okurum alıntı yapayım 😄😄

Müslüman yürekler bilirim daha
    kızdı mi cehennem kesilir sevdi mi cennet

1|1
    0|0
  • Edgar allan poe nun never moru 'usun heralde. Onun sarkisi var. Alan parsons project - raven. cok severim:))

0|1
    0|0
  • Konu aç, gerisi gelir.. :)

0|1
    0|0
    • Konu; zor zamanlar.

• yoo kendime Güvenim sonsuz :)

• Anladım bayan, devamını heyecanla bekliyorum :)

• mesela bir söz bulmuştum bir anda ilham geldi ama herkez saçma buluyo.

herkezin sevdiği gibi yemek yemek güzel bişeydir ve insanlar bunu karnına sokmak için çok çaba harcalar, velakin bilgide güzel bişeydir ancak bunu insanlar beynine sokmak için çaba harcamaz ki?

0|1
    0|0
    • İlginç bir bakış açısı :) felsefik yaklaşımdan çok biraz da duygusal ve içten birşeyler ariyorum, acaba siz birkaç cümle kurar misiniz bayan ;)

• nedemek önemli değil :)

• Devamını bekliyorum ;)

• O gelmese de olur, yeter ki öldü demesinler.

0|1
    0|0
  • Denildi mi bir yerin adına türk beldesi , gözüm albayrak arar kulağım ezan sesi..

0|1
    0|0
  • Buraya yazamam ki :D

0|1
    0|0
  • Ve öylesine kalabalık ki yalnızlığımız. Ne yana dönsek kendimize çarpıyoruz... Cahit Sıtkı Tarancı

0|1
    0|0
  • Edebuyat lakırti değildir kardesim once bunu anlamalisin bence sizin yaptiginiza Edebiyat camiasi olarak edebiyat demiyoruz biz boş insanlarin boş sözleri diyoruz.

0|0
    0|0
    • Birincisi 2 lakirti edelim yazmisiz oraya. İkincisi ise toplanıp birer cümle paylaşmaya boş insanlar gibi bir cümle kuruyorsan ki kuruyosun.. Hangi kelimeleri kullansam sana bilemedim bir insan bu kadar cahil, bu kadar pervasız olamaz.. Yazık size bayan.

• Söz mu yazalim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ah benim güzel yalnızlığım, Sigaram, Rakı ' m ve pencerede çarpan yağmur damlaları iyiki varsınız. Çünkü; hiç bir dudak sigaram kadar güzel öpüşmüyor, Hiç bir aşık; rakı ile su gibi sevişemiyor, ve hiç bir insan penceremdeki yağmur damlaları kadar güzel ağlamıyor. ..

0|1
    0|0
  • Ben bir çay bardağına sığınıyorum şimdilerde. Tamamlanmamış bir cümle gibiyim...

0|1
    0|0
  • Gökyüzüne bakabilirsin orada insanlar yok.

0|1
    0|0
  • Uyku tutmuyor gözüm, anılar sıraya girdi

0|1
    0|0
Yükleniyor...