Hangi yabancı diziyi izlemeliyim?

Selam ben yeni bir yabancı diziye başlamak istiyorum ama hangisinibizlemek konusunda kararsızım rica ersem yardım eder misiniz 😆?

0|0
512

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle 24 twenty four derim

1|0
    0|0
    • Her serisinin toplam 24 bölümü var. Ve her bölümde olan olaylar dizide bir saat içinde gelişen olaylar. Polisiye dizisi ama böylesi görülmemiş o yüzden kesinlikle derim, hemde bir kız olarak :D

• hemen hemen başlıyorum zaman :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• DİZİLER:
    vikings, oz, banshee, californication, x files, alias, jericho, skins (ingiliz yapımı olan), misfits, sense8, mr. robot, mozart in the jungle, family guy, mad men, the 100, dexter, v 2009 uzaylı dızısı, dr who, nip tuck, 2 Broke Girls (komik eglencelı dizi), scrubs, The Flight of the Conchords (müzikal dizi), it crowd, my name is earl, true blood, How To Make It In America, the 4400, joey, Six Feet Under, friends, nikita (eski ve yeni yapımı var), seinfeld, married with children, Lilyhammer, fargo, supernatural, marco polo, Silicon valley, , legends, into the badlands, Gangland Undercover, graceland, power, quantico, man seeking woman, happyish, humans, tripped, suits

1|0
    0|0
  • Mentalist şiddetle öneriyorum bırakamazsın :)

1|0
    0|0
  • sana en iyilerini söyliyim, izlerken yok artık demiştim, Fringe-Da Vinci Demons-Lost-Breaking Bad-Game Of Thrones-XFiles

0|0
    0|0
  • the 100
    walkıng dead
    breakıng bad
    peaky blınders
    better call saul
    last man on earth
    penny dreadful

0|0
    0|0
    • The 100 hala izliyoeum cuma gunubgelsin diye sabirsizlikla bekliyorum😂 digerlwrinin konulari nedir?

• peaky bliindersa bakıcam :D

• bak cok guzeldır ıdolumun dizisi

• Arrow
    Spartacus
    Game of Thrones

0|0
    0|0
    • Hepsinden 1 er bölüm izledim ama pek sarmadi nedense hatta gotda ilk 10 dakikada kapattim

• o zaman tekrar bakarım

• Bir kaç bölümünü izle bence. Hem Türkiyedeki diziler gibi 1,5 - 2 saat değil ki diziler. Hemen biter. 40 - 50 dk. Hatırlıyorum yurtta izlemeye başlamıştım ilk 5 6 bölümünü aralıksız izlemiştim :

• Spartacus

0|0
    0|0
  • komedi olarak my name is earl tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Ahsen TV 1. Sezon'dan başla

0|0
    0|0
  • The flash

0|0
    0|0
  • Arrow, The Flash-The walking dead

0|0
    0|0
  • walking dead
    sherlock
    breaking bad

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Dizi literatürüm hiç geniş değil ama yabancı dizileri biraz bilirim. Shameless (ing. Versyonu ama) veya vikings-muskuteers den biri :) gerçi bunları herkes biliyor galiba :(

1|0
    0|0
    • shameless başmak istiyorum ama öyle bir açınca hevesim kaçıyo ya :D

• Ta zaten ilk başları çok güzel değil bence. Bir de filmde gergin, pis bir filtre falan kullanılıyor sanırım. Yani dizi sana başından biraz iç karartıcı geliyor..

• sons of anarchy
    hell on wheels
    the sopranos
    fringe
    the wire

1|0
    0|0
  • Are you beautifull. Kore filmi , alt yazılı 17 bölümdü sanırım tam hatırlamıyorum ilk başlarda sıkılabilirsin ama benim çok hoşuma gitmişti

0|0
    0|0
  • Narcos 😍😍😍

1|0
    0|0
Yükleniyor...