Bacak kalça güzellik boşver yetenek nasıl?

Nasılım sorularındaki kıcını açan kızlar
bacagım nasıl diyenler...
makyajından ondan bundan saçmasapan sorular soranlar...
Gelinde kız görün...
İşte Aşk böyle...
İşte nutkunu tutturan yetenek!!!
/M/

0|1
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Keşke anlasalar... O kategoriyi sırf bu tipler yüzünden engelledim

0|1
    0|0
    • Kultur egitim ve sanat anlayisi olmazsa her yer onlar gibi curuk etle dolar... oysa ruha isleyen. Sadece yetenektir.
      Bir siir...
      Bir muzik...
      Bir resim..
      Bir tiyatro...
      İlle de aktif rol oynamak zorunda degil kimse okurluk dinleyicilik ve izleyicilikte beyinsel gelisim saglar.. konusmalarina yansir gordugu duydugu iste o dur etkileyici kilan insani.

• Tehlikedir sakincali olanlar bir de olumluluktan dogan bir sakincaysa ne kadar uyarsanda intihar gibi bir cekimi olur gelislerin kendi hududunda yqlniz kalmazsin seni izlerken birileri.

• Kendi içinde kapanıp aynı zaman da etrafına pozitif hissettirebilen olabilmektir. Zararsız ama rahatsız edecek kadar da yalnız

En İyi Erkek Görüşü

• Allahım o 16 lık lar 32 likler kız virtüöz yemiş yutmuş çıkarmış helal olsun ya

0|1
    0|0
    • Agzim acik izledim...

• Bu ulkenin en iyi muzisyenleri ya kazada ya da intiharda hayatini kaybetti. Piyasa sacmasapan arabik rapcilara ya da orasibi burasini acan poculara kaldi... Kalite artik yok. Cidden olmaliydilar.

• Bencede bu ülkenin bb king lere jimi hendrix lere ray charles lara george duck lere frank Sinatra lara ve bunun gibi bir çok ustaya ihtiyacı var

Kızlar Ne Diyor 2

• 0|1
    0|0
    • Paylastigin icin tesekkurler.. İste bir muhtesem yetenek daha...

• Aferinsana kucuk kiz kardes...
      Hep boyle benzersiz ol... cunku sen boyle oldukca sana benzemeyen herkes icinde isik olacaksin. Tsk ederim 👐

• Ben teşekkür ederim guzel sozleriniz için :)

• saz olurmu acaba? 😬

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Through the Fire and Flames'i Dragonforce üyeleri bile öyle çalmakta zorlanıyor canlı performansta.

0|1
    0|0
Yükleniyor...