En beğendiğiniz film hangisi? Neden?

Yerli yabanci fark etmez. Her tür olabilir. Sizi çok etkiliyen, çok begendiginiz filmler var mi?

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• FİLMLER:
    12 Angry Men, citizen kane, stuck 2007(çıkış yok), the guard, starred up, oldboy (2003), chaos, revolver, Amores Perros, city of god, c. r. a. z. y. , layer cake, pan's labyrinth, The Big Lebowski, flashback of a fool, sleuth, hanna (2011), prestige, eastern promises, new kids turbo, twıce born, the intern, the beach, bunraku, wild tales

1|0
    0|0
    • Hepsi çok enteresan ve güzel filmlere benziyor.
      Aralarindan sadece city of god izledim ve çok çok begenmistim.
      Önerilerin için tesekkur ederim :)

• Benim simdiye kadar izlediklerimden favorilerim : Shutter Island, The boy in the striped pyjamas, Die welle, Blue Valentine, Detachment, Intouchables, orphan, 3 idiots, the green mile, city of god, la rafle, her çocuk özeldir, midnight express, babel, closer, Angela (2005)...

En İyi Kız Görüşü

• Hachiko. İzlemediysen kesinlikle izlemelisin.

1|0
    0|0
    • Evet izledim. çok çok etkilendim. Köpeklerdeki sevgi ve sadakati sorgulayanlara en güzel yanıtlardan biri bence. Bir ton insandan daha vefalı, daha saf.

• Aynen ya sonunda ağladığım tek film resmen, dünyada ki en sadık canlılar

Erkekler Ne Diyor 15

• Çok fazla var aralarından seçim yapamam ama bir tanesini söylemem gerekirse "PK - Peekay" güzeldir verdiği mesajlar nedeniyle. :)

2|0
    0|0
    • Aynen benimde begendigim film listesi uzun ama dahalen bakmaya doymadim.
      Hint filmleri zaten iyi olunca baya etkileyici oluyor, bu filmi bilmiyordum, izlerim artik.
      Tesekkur ederim:)

• Kaliteli olması yeterli. :) O yüzden kendini hint filmleri olarak kısıtlamana gerek yok. Anime bile izliyorum.
      Sadece gençlik komedisi tarzı filmler ve popüler ama saçmalıktan öteye geçmeyen filmleri izlemiyorum. :)
      Tek film hakkın var öneri için hadi bakalım.

• Begendigim film sayisi çok fazla, bakmaya doyamadigim.
      En begendigim demeylim de, beni ve hayatimi en iyi anlatan film sanirim "unutursam fisilda".

• 1|0
    0|0
  • Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit serilerini çok severim. Benim gibi fantastik film hayranları için bir klasiktir.

1|0
    0|0
    • Tesekkurler :)
      Harry Potter serisini bitirmisimdir ama Yuzuklerin Efendisine nedense hiç bakasim gelmedi. Ama senimi kiracam onada bakarim :)

• :) çok incesin. Beğeniceğine eminim. Harry Potter serisini bende rahat 5 6 kez bitirmişimdir. Filmi izledikten sonra nasıl bulduğunu bana yazarsın :)

• Yok beğendiğim film

1|0
    0|0
  • zincirsiz
    er ryanı kurtarmak
    piyanıst
    sevgının gücü
    esaretın bedeli

2|0
    0|0
    • Ben onerdigin son iki filmi çok agır bulmustum, bitirememistim. Fakat diger 3unu izleyecegim tesekkur ederim :)

• • Forrest Gump
    • Bana Masal Anlatma
    • Benim Adım Sam
    • Umudunu Kaybetme

2|0
    0|0
    • "Forrest Gump" ve "Umudunu kaybetme" : bu iki film umudu ve özgüveni çok iyi anlatan degerli iki film.
      Diger ikisinide izleyecegim pek yakinda, tesekkur ederim :)

• Anlaması zor ve karışık bilimkurgu filmleri hoşuma gider. Özellikler Interstellar bu konuda favorimdir

1|0
    0|0
  • Son Samuray

1|1
    0|0
    • Filmin konusu Japonyada Satsuma devrimiymis.
      Bagzi tarih filmleri çok agir oluyor ama izleyecegim :)
      Tesekkur ederim.

• Leon

2|0
    0|0
  • Çalıntı Hayat, Dabbe 6

1|0
    0|0
    • Tesekkurler :)
      Dabbe 6 : Turk korku filmeri pek iyi degildir aslinda, yani ben begenmem sahsen. ironiylemi yazdin yoksa gerçekten etkilendin mi?

• Dabbe 6 dünyada türünün en iyisi bana göre. Filmin yönetmenin Magi isimli filmi 29 Nisanda tüm dünyada vizyona giriyor. Film tarihte ingilizce çekilen ilk türk filmi. Aynı zamanda Hollywood' da vizyona girecek olan ilk türk korku filmi. Kötü olan bir şey bu kadar ileriye gidemez. Hasan Karacadağ yaptığı açıklamada "Maginin Hollywood korku sektörüne yeni bir rakip olarak konuşulacağı günlere hazır olun" dedi. Ve bu film avrupanın en çok beklediği ilk 10 film içerisinde bulunuyor. Ayrıca bugün Hasan Karacadağ 10. Sırbistan Fantastik Film Festivali’nde, uluslararası yarışmanın jüri başkanlığını yapıyorsa, Türk Korku sineması adına çok şey değişmiş demektir.

• Bu film hakkinda bu kadar bilgi edinmemistim :)
      Ben onceki izledigim turk filmlerine dayanaraktan pek buyuk beklentim yoktu fakat dedigin gibi, kendini bu kadar duyurmussa vardir bir bildikleri.
      Izleyecegim, umarim benimde fikrim degisir :)

• Black (Kara)

1|0
    0|0
    • Izlemistim. Cok güzel bir film
      Ama Black'den once Benim dünyami izlemistim. Neden turkler kendileri kaliteli senaryolu filmler yapamiyor diye hayal kirikligina ugramistim.

• Gerçekten çok anlamli bir film. Felsefesi süper bir kere. Hayatta sadece ölüme çare yok... Ölümle insan için karanlık başlıyor... Onun haricinde nefes alındığı müddetçe umut yitirilmemeli, mücadele bırakılmamalı.

• Filmden çıkarmış olduğun ana fikir çok güzel demek ki layıkıyla izlemissin.

• babam ve oğlum

1|0
    0|0
  • Labirent ölümcül kaçış mükemmwl bir fil en az 3 defa izlemisımdir sürükleyici bir hikayesi var.

1|0
    0|0
    • Gerçektende çok sürükleyici bir senaryo ! Bende 2 defa hiç sıkılmadan izledim.
      Labirent 2 çıktı ama izlemeye gidemedim, onuda çok merak ediyorum :)

• İnternette var 2 izleyebilirsin

• hızlı öfkeli tokyo

0|0
    0|0
  • Yeşil yol teması hoş

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• haneke'in la pianiste filmi. iç dünyamı kusursuz bir şekilde anlattığı, benden parçalar taşıdığı, kadın psikolojisine, insanın yalnızlığına dair düşündürdükleri ve isabelle huppert için.

1|0
    0|0
  • Ben efsaneyim'di, hoşuma kaçtığı için 😂

1|0
    0|0
  • Çok var yerli filmlerden çok yabancı filmleri izlerim ama okadar izlediğim filmin içinden bir film söylemek gerekirse klasik olacak ama Titanic benim favori film çünkü izleme sayımı dahi ve ve hesap layamıyorum artık layamıyorum :)))

1|0
    0|0
  • İnterstellar
    into the wild
    welcome to sarajevo

1|0
    0|0
  • Dhoom3 inception prestij v for vendetta 3 idiots a werewolf boy aklima gelenler turkde komedi genelde düğün dernek bana masal anlatma kara bela falan son zamanlarda izlediğim kadariyla

1|0
    0|0
  • Um o kadar etkileyen olmadı

1|0
    0|0
  • Delibal demek istedim

1|0
    0|0
Yükleniyor...