Black filmini izleyen var mı ? Bollywood filmi yani Hint filmi

Selamünaleyküm..

Bu filmi izleyen varsa yorum alabilir miyim ?

Cevap verenlere teşekkürler..

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• mutlaka izlemeni tavsiye ederim..çok güzel bir film..ağlamam diyen ben bile ağladım..filmin kısaca konusu 2 yaşında geçirdiği hastalık sonucu hem kör hem de sağır olan bir kızın acıklı hikayesi ve azminin öyküsü..aslında bu film, ABD'li pedagog Helen Keller'in yaşamından esinlenerek yapılmıştır..Helen Keller bebekken geçirdiği bir hastalık sonucu hem kör hem sağır kalmış, ancak azmi sayesinde okumuş ve pedagog olmuştur.

size tavsiyem bu filmi izlemeden önce Helen Keller'in hayat hikayesini okuyun..ondan sonra filmi izleyin..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu filmi izledikten sonra elin ayağın gözün kulağın için tekrar şükrediyorsun ve kafana taktığın onca saalak sorun birkaç saatliğine de olsa önemsiz görünüyor.

0|0
    0|0
  • Aleykümselam Benim de beğenip başarılı bulduğum ve etkilendiğim filmler arasında izlemenizi tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • İzledim. Gerçekten etkileyici bir film.

Zaman kaybıydı demediğim filmlerden birisi, izlemeni öneririm :)

0|0
    0|0
  • Ben izledim mükemmel bir film... Herkese tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • O kadar güzel bir film ki hatırladıkça tüylerim diken diken oluyor.

0|0
    0|0
    • Cidden bu kadar iyi mi merak ettim beklentimi yükselttiniz beğenmeyebilirim

• Bence kesinlikle pişman olmazsın.Çok duygusal, çok içten.Belki de ben çok beğendiğim için bu kadar övesim geliyor.

Yine de izlersen zamanının boşa gitmeyeceğine eminim.:)

• izlenmesi gereken bir film..

0|0
    0|0
Yükleniyor...