Haftalık popüler bir dergi alarak eve geldiniz. Derginin içindekileri hangi sıraya göre okursunuz?

Haftalık popüler bir dergi alarak eve geldiniz. Derginin içindekileri hangi sıraya göre okursunuz?

• Birinci sayfadan sonuncu sayfaya kadar düzenli bir şekilde okursunuz.
    39% (34)32% (9)37% (43)Oy Ver
  • Hemen sizi ilgilendireceğini bildiğiniz konulara geçer ve sadece onları okursunuz.
    17% (15)18% (5)17% (20)Oy Ver
  • Sayfaları rastgele çevirir ve ilginizi çeken şeyleri okursunuz.
    33% (29)29% (8)32% (37)Oy Ver
  • Derginin formatı değişmediği için konuları her zaman bu dergiyi okurken okuduğunuz sırada okursunuz.
    11% (9)21% (6)14% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Derginin formatı değişmediği için konuları her zaman bu dergiyi okurken okuduğumuz sırada okurum :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• haftalık değil aylık dergi takip ediyorum. sayfanın en başından başlarım sırayla giderim, ilgimi çeken yerde durur okurum, sonra yine devam ederim :)

1|0
    0|0
  • Bence hepsi sıraya göre okunmalı. Tek bir konu için alınmasının mantığı yok bence. Bilim Tekniği herkese tavsiye ederim bu arada :)

1|0
    0|0
  • Öncelikle dergiyi bana aldıran algı ne ise sıralamamda öncelik onundur içerik önemli degil sonuçta algıda bir öncelik vardır ve o merakı gidermekle başlanır sonrasında iş göze ve istege göre degişebilir.

0|0
    0|0
  • B tabiki

0|0
    0|0
  • Birinci sayfadan sonuncu sayfaya kadar düzenli bir şekilde okursunuz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Dikkatimi çekenleri okurum

1|0
    0|0
  • beni ilgilendirenlere bakarım önce. onları okuyup bitirince dergiyi bir köşeye atarım :D sonra canım sıkılınca kalan okumadığım kısımları okurum ve aslında o kısımlarda da güzel bilgilerin olduğunu farkederim :D

0|0
    0|0
  • A dedim

0|0
    0|0
  • Beni ilgilendiren konulardan baslarim

0|0
    0|0
Yükleniyor...