Sorunsuz uzun bir ilişki için nasıl olunmalı?

Evet soruda belirttiğim gibi. Hiç sorun çıkmıcak diye birşey yk illa bir kavga falan olur. Ama bu kavgaları büyütüp sevgimiz bitmeden ve kavgaları uzatmadan nasıl sürdürebiliriz bir ilişkiyi. Nasıl davranmalı ve nasıl olunmalı?

0|0
11|19

En İyi Kız Görüşü

• İlk olarak iki tarafta hoş görülü olmalı. Kimse mükemmel değildir karşısındakinin kusuruna yüzüne vurmamalı. Saygı olmalı. birinin sevdiğini diğeri sevecek diye bir kural yok. Onun sevdiği şeye saygı duymalı insan. Dürüstlükte var tabi. Yalan söylemek sarsar ilişkiyi kavgaları başlatır. En güzeli yalansız bir ilişki. Bir taraf sinirli olduğunda diğeri alttan almayı bilmeli. Sıkıntılıdır sana patlar olabilir. İllaki seninde kızgın olacağın zaman olacak. Bir taraf susup sakince dinlemeli sinirleri yatıştırmalı. Kavga esnasında asla kötü söz söylenmemeli ve ilişki bitirlmemeli. bir süre konuşmamak olabilir ama ayrılık çok yıpratır ilişkiyi. zaman zaman güzel sözler söylenmeli. her zaman değil ama bir sabah atılan mesaj söylenen sözün romantik olması ilişkiyi sıcak tutar. bence bunlar :)

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Sorunsuz uzun ilişki olmuyor uzun ilişkinin kendisi sorun...Uzatmayıp basacaksın nikahı sen sağ ben selamet..

1|1
    0|0
  • sonsuz ilişki mi ? ne sonsuz ilişkisi ? Sonsuz ilişki ne arar la bazarda :D

0|3
    0|0
  • Araba güzelmiş

0|2
    0|2
  • Bazen iki kişi arasında bir çekim yoksa, zoraki bir aşksa istediğiniz kadar nazik ve romantik olun yürümez. Ama eğer iki kişi arasında gerçekten çok kuvvetli bir bağ varsa zaten ilişkinin uzun sürmesi için ayrı bir çabaya gerek kalmaz. Böyle kuvvetli bağların olduğu ilişkilerde uzun sürmesi için sadece kendin olman yeterlidir.

1|0
    0|0
  • takıntılı olmayacaksın,egolu olmayacaksın.yeri gelince özür dilemeyi ve alttan almayı bileceksin,onu sakinleştirmeyi bileceksin ve mantıklı açıklamalar yapacaksın kırmadan konuşmaya özen göstereceksin,tabi bunlar tek taraflı değil karşılıklı olmalı

0|0
    0|0
  • Dürüst, içten, sabırlı, anlayışlı.

0|0
    0|0
  • tam benlik. gayet sorunlu sürekli kavgalarla yürüyen bir ilişkim var çünkü. ben başaramadım başarabilenler yazsın

0|0
    0|0
  • karşılıklı saygı sevgi sadakat olmalı...

0|0
    0|0
  • 28 yaşını geçmiş olmalı

0|0
    0|0
  • her kavgada ayrılık düşünmeden devam edersen, nasıl ki annen baban kardeşinle her kavgayı yapıp ertesi gün hiç bişey olmamış gibi konuşabiliyorsan sevgilinle de öyle ol bitmez o zaman

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Müdür kız dediğin ilişkide tribiyle nazıyla kavgalarıyla meşhurdur. Suçlu taraf sen olmasanda suçlu gıbı uzgun gibi davranıcaksın tartışacagınızı hissettiğin anda hemen konuyu başka yerlere çek bir süre sonra birbirinizi tamamlarsınız ondan sonra tartısabilirsin :D

0|1
    0|0
  • Hayatın sırrını sormuşsun, korkarım ki soruna tatmin edici bir cevap alamayacaksın...

0|1
    0|0
  • bilme,işitme,hissetme çok düşünme.tabi yapabilirsen :)

0|1
    0|0
  • hiç ilişkim olmadı ama bildğim başta birbiriniz güveniceksiniz sonra konuşacaksınız vakit geçireceksiniz

0|1
    0|0
  • Empati+Saygı+Sevgi+Aşk bunları bünyene topla tamamdır.

1|0
    0|0
    • Ben evlilik düşünen biri değilim uzun ilişki yaşayacak arkadaşlara kısa yoldan evlenin çoluğa çocuğa karışın mesajı verdim :)))

• Nasıl yok evlilik bir tek çocuk mu ? çocuk isteyip evlilik istemem neden o zaman:)

• Evlenecek kadar çok seversem çocuk olmasa da olur o derece önemli evlenilecek kişi seçimi:)

• Eşiniz Kızgın İken, Siz Sakin Olun. Biriniz Ateş İken, Diğeriniz Su Olmalı.

Hz. Ömer

0|0
    0|0
  • bu ve bu gibi sorulara aynı cevabı veriyorum:

saygı-sevgi-sadakat. gerisi fasa fiso

0|0
    0|0
  • en güzeli evlilik, uzun süreli ilişki işte sana;)

0|0
    0|0
  • Küs uyuma sürekli alttan al

0|0
    0|0
  • Mal gibi olunmalı.. Bir plastik manken gibi düşün, seri saydıracak olursa haklısın birtanem gibi kalıp cümleler kullanırsın.. Ölene kadar sürer..

0|0
    0|0
  • Kusurları göstererek değil kusurları örterek ... kimse mükemmel değildir...

0|0
    0|0
  • Tek bir kelime hoş görtüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü

0|0
    0|0
  • Kardeş fedakarlıklar yapman gerekiyor, kavgalardan sonra, sonra yılda düşünüp sıcak davranmalısın çünkü bağırıp çağırınca bir Kârın olmuyor.

Sen ona akşam olunca eve git diyip dışarda dokaşırsan olmaz. Anladın sen.

0|0
    0|0
  • fedakar ve özverili davranmalısın dusutlukte cok önemli

0|0
    0|0
  • Sorunsuz ilişki yoktur kusursuz insan olduğu gün sorunsuz ilişki olur .

0|0
    0|0
  • yorulun enerjiniz azalsın kavga çıkarmazsınız.

0|0
    0|0
  • sorunlu olunmalı

0|0
    0|0
  • bu devird kadınları idare edeceksin...hiç kavgaya patırdıya gerek yok hee de geç :) sonra sen yine bildiğini oku

0|0
    0|0
  • kardeşim ben 2 sene de bir s*kim anlamadım. bazen günde 20 kavga bıle ettıkbazen aylarca kavga etmezdık. şimdi gene öle. bazen aşkım demedın telefonda diye kavga ederiz bazen dedin die ederiz . ama ne kadar sorun çıkarsa çıksın. sevgimiz hep üstesinden geldi bu zorlukların. kavgalarda olsa hakaretlerde olsa biz bir bütünüz. ha bu arada sanırım saptırdım konuyu. ilişkide doğal olunmalı asla yalan olmamalı.asla. .

0|0
    0|0
Yükleniyor...