En çok dinlediğiniz sanatçılar kimler?

En çok dinlediğiniz sanatçılar kimler?soru gayet açık ve basit haydin garii söyleyiverin kimleri dinliyorsnz? :D

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• Gelip geçici günlük, nostaljik her şarkıyı dinlerim, yeterki melodisi hoş gelsin, uzun zamandır da beni bir psikolojiye sokmayan basit şarkıları dinliyorum.ama:

cem karaca,erkin koray,steve miller,supertramp ve peter tosh dinlemekten çok haz aldığım sanatçılar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Pearl jam

Model fena degil gibi

HIM

Reamonn

Alaka yok ama grup yazamam simdi fazla

2|0
    0|1
  • Yasemin Mori

1|0
    0|0
  • bu aralar adele, albert king, aloe blacc, jeff golub, maroon 5, pussycat dolls ve her daim michael jackson:)

1|0
    0|0
  • Joyturk/slowturk'te ne çalıyorsa gün içinde onu dinliyorum da, her daim winampın bir köşesinde Sezen Aksu ve Zeki Müren durur.

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Nilüfer

Şebnem Ferah

1|0
    0|0
  • minoo javan

1|0
    0|0
  • manga duman emre aydın kesha gripin

1|0
    0|0
  • Teoman. Yalnız, bunalımla, full şakirt adam. Kendimi buluyorum onda. Müziği bırakmasaydı, bu sene ilahi söyleyecekti. Çok feyzli bir abim kendisi.

1|0
    0|1
  • hadise ismail yk tarkan murat dalkılıc murat boz yıldız tılbe hakan altun demet akalın ve serdar ortaç :))

1|0
    1|0
  • orhan abi müslüm baba ferdi abi

1|0
    0|0
    • arabesk takılıyorsun yani .d

• ekrem düzgünoğlu

1|0
    0|0
  • Barry White

Chris Rea

Lisa Stansfield

1|0
    0|0
  • Leman SAM,

Cevdet BAĞCA, Erdal GÜNEY,

Şebnem FERAH,

Kibariye,

Arasıra da Metin Abimiz.

1|0
    0|0
  • Ruh haline göre ;

Tiesto

Model

Serdar ortaç

vd. diğerleri..

1|0
    0|0
  • Öyle özellikle dinlediğim yok radyo dinlerim ve ne çıkarsa dinlerim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• despina vandi, inna, eminem,rihanna,beyonce,bruno mars,enrique iglesias,chris brown,alexandra stan,the wanted, jason derulo,linkin park,pitbull,justin timberlake,lmfao,black eyed peace, jeniffer lopez, deepside deejays, usher,kesha,olly murs,akcent,evanescence,

1|0
    0|0
  • placebo-avril-gwen stefani-enrique-james blunt-incubus- sting-adele-jay jay johanson...ve türevleri

1|0
    0|0
  • Ensiferum, greenday, oasis ,coldplay ,linkin park, iron maiden, nickelback ,sum41, bon jovi modern talking, boneyM, placebo, red hot chili peppers,the offspring gibi gibi..

1|0
    0|0
    • waysss hep yabancı :d

linking park ve kırmızı acı şili biberini bende dinlerim

• Evet türkçe dinlemiyorum ben. o ingilizceyi nasıl geliştirdim sanıyosun:D ikisi de iyidir .

• dönem dönem değişir ilgi duyduğum ses müzik kişi grup.ama değişmeyen yegane isin Vivaldi.

1|0
    0|0
  • Nickelback derim

1|0
    0|0
  • Aklıma gelen Cem Adrian.

1|0
    0|0
    • gay mi o La .D

• Ben adamın sesini dinliyorum cinsel tercihini beni ilgilendirmiyor seni de ilgilendirmesin.,)

• ee dedim ya ilgilendr miyor diyee niye bu kaadar takıyosn kii

• bir süredir klezmer conservatory band i dinliyorum. ben pek müzik dinlemem ama.

1|0
    0|0
  • serdar ortaç demet akalın murat boz bengü sıla

genelde türk pop tercıh edıyorum

1|0
    1|0
Yükleniyor...