Filmlerdeki Sevişme Sahneleri?

Filmlerdeki sevişme sahnelerinin ne kadar rol, ne kadar gerçek olduğunu düşünüyorsunuz?
Rol de olsa
Etkilenme olmuyor mudur?

0|0
2|7

Kızlar Ne Diyor 2

• ilaç alıyorlar canım

0|2
    0|0
  • Hont fılımlerınde adamla kadın oyle danslar edıyo kı bazen adamın halıne acıyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sinema deneyimi olan biri olarak konuşuyorum. Kesilnikle öyle bir etkilenme vs. yok.
    Bunun istisnası, çoook ama çoook deneyilmi, rahat, yıllanmış, kaşarlanmış bir oyuncu olursan, belki. O da belki. Jack Nicholson falan.

Her zaman gergin, rahatsız edici birşeydir oyuncular için. Keyif falan alakası yok. Bir arkadaşın dediği gibi, çekim arkası videosu izle görürsün.

0|1
    0|0
  • İnsani olarak rolün içine girmek için oluyordur ama sonrasında kendilerine. oğlum kız rol icabı öpüştü saçmalama ya da kız rol icabı böyleydi sakın başka şeyler düşünme diye eminim kendilerine telkinler veriyorlardır. Bide düşüsene istemediğin gıcık olduğun birini öpcen belki ağzı kokuyo belki vucudunu beğenmedin zor iş yani :)

0|1
    0|0
  • Genelde hile, efekt ve dublör kullanılıyor. Gerçekten soyunulmuyor bile. Zaten o kadar kalabalık set ekibi önündeyken ve tek seferde çekilmedikleri için bir etkilenme olmuyor. 30-35 kadar filmde gerçekten yapılmış, tüm filmlerin %1'i bile edecek sayı değil

0|1
    0|0
  • oluyordur.

0|1
    0|0
  • Evet o sahnelerin sonları erkeklerin evinde bitiyor hayırlısı 😆

0|1
    0|0
    • O kadarını kast etmedim...

• Tecrübe mi
      Tahmin mi
      Duyum mu?

• Şahsen tecrübe etmedim fakat bazı filmlerin çekimlerinde bulundum yabancı uyruklu olanların Amerika'dayken o sahneden sonra o karavanlar nelere tanık olmadı ki 😆 gizliden kamera takıp şantaj yapsam zengindim 😆😆

• Heyecan basıyodur illaki oyuncuları

0|1
    0|0
  • Yok ya etkilenebileceğin bir ortam yok. Youtube'a gir bak nasıl çekiliyor o sahneler. Çok zor bir şey olması.

0|0
    0|0
    • İçten içe bişeyler hissetmezler mi ki?

• Sulanmadan kastım, cinsel bölgedeki sulanma...
      Yoksa
      Coşkun sulanması değil😄

• anladık onu zekai

Yükleniyor...