İnsanların konuştukları mı bilgili yapar, yoksa tavırları mı?

Bazı insanlar var kendisini o kadar üstün görüyor ki, entel görünmeye çalışıyor ki, konuyla alakasız alakasız şeyler konuşuyor bu kişiler. Bence bilgisiz, cahil.

Bir insan konuştuklarıyla mı, yoksa tavırları hareketleriyle mi daha bilgilidir?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Tavırları dersem,konuştukların bi önemi yok dersem, burda da aslnda konuştuğum düşünülürse, tavırları demem aslnda ben konuştuğum için dolayısıyla bilgisiz olduğum için tavırları deme hipotezim yanlış çıkmış olur:) sabah sabah iyi saçmaladım:))

0|0
    0|0
  • Boş boş konuşan bence de yüksek oranda var. Konuşmakla hiçbişey olmuyo ne yazık ki.. Hareketleri tavırları bi insanı anlamaya yeter.

0|0
    0|0
  • bence tavırda konuşması da değil yaşayış tarzı gösterir

0|0
    0|0
  • bence onemli olan hareketlerdir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ukalalık yapmak ve bir şeyler bildiğini göstermek isteyen ve bu yüzden her muhabbete maydonoz olan insanlar için "Boş teneke çok tıngırdar" deyimi geçerlidir. Böyle insanları dikkate almayacaksın. Hatta sinirlenip bozmak için uğraştıkça saçmalamalarına devam eder ve bizi daha çok sıkarlar. Görmezden ve duymazdan gelmek en iyisi.

"Biliyorsan konuş ibret alsınlar, bilmiyorsan sus adam sansınlar" deyimi benim en sevdiğim deyimlerden. Buna uygun olarak hareket edildiğinde çevremiz zaten bizim değerimizi verecektir. Bilmediğin konuda mutlaka bir fikir ortaya koymak zorunda değildir insanlar. Ne demişler; "bilmemek değil öğrenmemek ayıp"

Hatta "bilmediğin b.ku git mektebinde oku" sözünü de şuraya ekleyeyim ki atasözleri ve deyimler sözlüğü gibi olsun cevap :))

Tavır ve hareketler yeri geldiğinde sözlerden daha önemlidir hayatta :)

0|0
    0|0
  • Bazıları o kadar boş konuşur ki sadece ses yaratırlar...Bazıları o kadar konuşur ki sanki o konuşanın sözleri içinde dalar gidersiniz...

Konuşma hareketleri, konuştukları tavırları insanı bilgili yapar

0|0
    0|0
Yükleniyor...