Avazım Çıktıkça Susuyorum ...

Dolu bir bardak gibiyim bu gece Taşıyorum .. Gözlerim gene Islak Durduramıyorum .. Sana İsyan Olmaz Biliyorum .. Ama Canım Çok acıyor .. Halimden Kulağımdaki Şarkılar Anlıyor .. Avazım Çıktığı Kadar bağırmak İstiyorum .. Herşeyi yakıp yıkmak .. Sevdiklerim bile beni mutlu Etmeye yetmiyor .. Boğuluyorumm .. Kaçıp gitmek istiyorum .. herşeyi geride bırakarak .. Uyumakda fayda etmiyor ..

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• gel benmle gidelim buralardan <3

0|0
    0|0
    • Gitmek Kolay olsa Gidilirde .. işte gidemiyorsun .. saol desteğin için

• ben burdayım ama sen yoksun be meleğim ...

• sende de gititn demi ? git bakalım sende git .. en sevdiğin bile bir gün gidiyor sen gitmişin çok mu

Kızlar Ne Diyor 5

• Suskunluğum asaletimdendir diyorsun kanka :(

0|0
    0|0
    • Susuyorum ..sabır diyorumm .. Ama Yüreğim ağlıyor ..

• :(

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Negzel.

0|0
    0|0
  • neden üzgünsün

0|0
    0|0
    • elinden gelenin en iyisi yapmaya çalıyorsun .. önceliklerin başkları oluyor .. bazen sevdiklerine bile yaranamıyorsun .. O zman yaşamanın ne anlamı var ki bu haytattaaa

• evet bazen bana da oluyor sabret bence zamanla seni anlayacaklardır

Erkekler Ne Diyor 2

• Kimse bilmez çaresizligimi kalmak mi gitmek mi ikiside değil benimkisi gözlerime bakıp haykırsa sevdiğini yinede istemem bu kimsenin bilemedigi sonsuz çaresizligimi :( Rabbim yardım etsin kardeşim bu dizeler gönlünden koptu eski yıllarımı getirdin aklıma acıdan acı çeken anlarmiş yapabileceğim bişe varsa mesaj at güzel kardeşim ben buralardayım...

0|0
    0|0
    • Eyv .. kardeşim .. arada İnsan kötü oldugu anlar vardır .. Dibe vurmak laızm bu gece kii . yukarı çıkalvillelim

• Peki güzel kardeşim ama dikkat et savrulurken savurmak istediklerin düşsün içinden parçana sahip çık..

• Cik biraz hava al bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...