Beethoven abartılmıyor mu?

Müziklerinin hepsi birbirinin aynısı '' vın vın vın dın dın dın dın '' şeklinde ruhsuz ruhsuz kafa şişiriyor

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Siz henüz onu anlayabilecek "kapasitede" değilsiniz sadece.
    Yanlış anlama sana karşı bir laf etmek niyetinde değilim, ancak eserleri yüzyıllardır keyifle dinlenebiliyorsa insan sorunu karşıda değil, eksikliğini kendinde aramalıdır.

Bu egoyla ve bu saçla sorularla nereye varmaya çalışıyorsunuz?, kolay gelsin.

3|1
    0|0
  • Bir hayvanın hoş laftan ne anladığına dair sendromdur bu...

0|0
    0|0
  • Bu kadar mi cahil oldu abi toplum ya senin o beynine vura vura dinletmek lazim mk yobazi git kusum aydin dinle sen

0|0
    0|0
  • Ama o müzikler bize güzel gelmeyebilir ama sonuçta sanat eseri
    Bende anlamıyorum ama 😂

0|1
    0|0
  • New age formatındakilerin zeka gelişimine katkısı olduğunu biliyormuydun?

0|1
    0|0
  • ahahahahahsiktir

0|0
    0|0
  • hepsini dinledin yani :) güzel valla..

0|0
    0|0
  • Önyargıcısınız. Zevk meselesi bu arkadaşım. Çoğunluk sevmiyor diye dalgasını geçtirtmem. Sizin o gıy gıy dediğiniz sanat eserlerini çalmaya çalışın da ben o zaman göreyim. Ama tabi klasik müzik anlayana güzeldir. ;)

0|0
    0|0
  • bunun kültür sanatta sorulması ne acı

0|1
    0|0
  • Müzik anlamında birşey yapmıyorsan eğer, bunu eleştirmek sana düşmez.

0|0
    0|0
  • Yanni dinle

0|0
    0|0
  • klasik muziği herkes anlamaz zeka lazım :)

0|0
    0|0
  • cahillik böyle bişey :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Beethoven'e ve klasik müziğe "vın vın vın dın dın dın" gözüyle bakıyorsan berbat bir müzik zevkin var demektir. Hayatta başarılar.

0|0
    0|0
  • Ruhsuz dinlenildigi icin o etkiyi yaratiyordur.

0|1
    0|0
  • genelde mozart'la beethoven'ı karşılaştırıyorlar ama ben mozart'ı dinlerken daha çok zevk alıyorum, beethoven'ın tek vazgeçemediğim eseri moonlight sonata

0|0
    0|0
    • ayrıca birini yermek için en az onun kadar bilgili olmalısın yerdiğin konu hakkında, abartıldığını düşünmüyorum sadece mozart'tan daha çok zevk alıyorum

• öyle deme aaa

0|0
    0|0
  • Hangi tarz müzik dinlediğini merak ettim açıkçası. Beethoven ve ruhsuz kelimesi yan yana gelmemeli bence

0|0
    0|0
  • Aynen yaaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...