Sizden film önerisi istiyorum

Arkadaşlar boşu boşuna film izlemekten cidden sıkıldım. Böyle önerebileceğiniz sağlam bir korku filmi var mı ? (gerilim)

Güncellemeler:
Önerebileceğiiz paranormal activity tarzında ruhlarla ilgili fim var mı ? Sağlam bir film olsun.

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Bir Rüya İçin Ağıt - Requiem For A Dream

Uyuşturucu bağımlısı bir genç, televizyon bağımlısı annesi ve aralarında günden güne yükselen bir uçurum... Uyuşturucu batağı içerisindeki Harry’nin hayattaki tek amacı daha fazla uyuşturucuyken; umutsuz annesini hayata bağlayan tek şey en sevdiği yarışma programıdır. Bir gün bu yarışmaya katılmaya hak kazandığında tek derdi, ödül olan kırmızı elbiseye girebilmek olacaktır. Yaşlı ve mutsuz kadın zayıflama hapları kullanmaya başlar... Hubert Selby’nin romanından uyarlanan trajik hikaye, ‘Black Swan’, ‘The Wrestler’, ‘Pi’ ve The Fountain gibi kült filmlere imza atmış Darren Aronofsky tarafından yönetilmiş; özellikle de Clint Mansell tarafından yapılan müzikleriyle hafızalara kazınmıştır.

0|0
    0|0
  • Sağlam gerçekten 1982 yılında yaşanmış o zamanın gazeteleriyle onaylanmış bir olay hakkında amatör bir gazetecinin çektiği esrarengiz bir belgesel tadında film var.Filmin konusu cinlerdir.Görüntü kalitesi ve ses efekleri düşüktür.Çünkü film hem eskidir hemde amatör kamerayla çekilmiştir.Yalnız bütün arkadaşlara uyarım filmdeki sahneler ve olaylar gerçekten ibret vericidir.İzleyecek arkadasların tekrar tekrar düşünmesi kendi ruh sağlığı açısından önemlidir.Filmi youtube dende izleyebilirsiniz.Gerçekten iyi düşünün.Filmin adı KARADEDELER

0|0
    0|0
  • The Ring

Ringu (japon versionu) orjinalden iyidir bence

Exorcist

Rosemary's baby

Dunyayi kurtaran adam :))

0|0
    0|0
  • thjango.çok süper film.adam zenci menci ama çoğu beyazları doğruyor valla.heleki sonu bayağı güzeldii..

0|0
    0|0
  • mama tek geçerim. Onun dışında rosemary konağı ve iskelet anahtarı (özelliklede bunu) izleyebilirsin

0|0
    0|0
  • İlk kendim korkmam lazım filmlerden önerebilmem için.

0|0
    0|0
  • sessiz tepe

0|0
    0|0
  • Sınırda. İzlemediysen, muhakkak izle.

0|0
    0|0
  • buried alone !

0|0
    0|0
  • Hentai Anime Yaz google a çok sağlam film ;)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...