Elektro Gitar mı Bas Gitar mı?

Öncelikle merhabalar. Uzun zamandır gitar çalmayı istiyorum ama herhangi bir bilgim yok. Daha önceden tecrübem de yok. Şimdi Elektro veya Bas Gitar çalmak istiyorum. Tecrübeli arkadaşlar yardım edebilir mi? Hangisini tercih etmeliyim sizce?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bas...

1|0
    0|0
    • Teşekkürler. Peki öğrenme süreci hakkında bir bilginiz var mı? Elektroyla kıyasladığımızda

• bas kullanan insan sayısı azdır o yüzden değerli elektrodan daha zor 10 yılda dişiyle çalanı görmüştüm bir 10 yıla ihtiyacın var demek :D

• Şu an resmen öğrenme isteği dolup taştı... Teşekkürler :D

Erkekler Ne Diyor 6

• ikisi tamamen dfarklı enstrumanlar, verdiklseri ses frekans değerleri, oktavları farklı, ne tür birşey yapmak istediğin önemli.

1|0
    0|0
    • Videolarını izliyorum sürekli karşılaştırmaya çalışıyorum

• normal gitar

1|0
    0|0
  • bass gitar çok daha güzel bence

1|0
    0|0
  • 12 seneden beri elektro calıyorum profesyonelim ama cok sabır ve ugras ister bassıda calabiliyorum elektro kadar zor degil

1|0
    0|0
  • rock dinliyorsan metal felen elektro ya da elektro clasic bence. çok iyi

1|0
    0|0
    • Zaten metal dinlediğim çok istiyorum çalmayı. Ama karar veremiyorum 2'si arasında.

• Sağlam düşünüyorum tabii uzun süre dayanacak bir gitar olsun başımıza iş çıkmasın :D

• araba kullanmak gibi düşün acemiliği geçene kadar hep daha düşük model bir gitar tavsiye edilir kullanımı kolay olsun diye

• Kucuklugumden beri keman elektro gitarla ugrasiyorum ama onun yeri, ne basi secseydim diyorum zaten bayanlar bas calar %70 parcanin kemigini bas olusturur oyle oyle gider iste konusulcak bir ton sey...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...