En iyi ilk üç film (sizin icin)

tavsiyeleri bekliyorum ( hayatı boyunca izledigi film sayısı 500'un altında olanlar ve romantik komedi severler yazmasın)

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• yeşil yol, 96 saat,kimliksiz...

0|0
    0|0
    • dafnii yesil yol 96 saat . iyisin iyisinnn

• hahahaha senin gibi boyle heykeldi sanatti gibi işlere meraklı birinden sanat filmleriyle yuklu bir cevap gelir sanıyordum şükür yanılmısım cok sıkıcılar be ama 96 saat oylemi :D kızı kacırılmadan once neler diyordu kızına hani "birazdan kacırılacaksın"la baslayan bolummmm fena

• o film yüzünden 1 ay kendimi toplayamadım çok etkilenmiştim ... bir daha izleyim bari

Kızlar Ne Diyor 4

• musallat 2

kaçış

ve en güzeli karanlık gölgeler..ve

alacakaranlık serisi..

0|0
    0|0
    • abbboooouuuuuccccccvvvvvvv alacakaranlık demeyeydin eyiydii cok eyiydi ama yorum icin saol

• gorusune saygısızlık olarak alma ama meselaaa blade 1 ve 2 ya da wampire 2000 ama tabi senin gorusundur paylastın saol

• Black, Life is beautiful ve Piyanist diyebilirim.

0|0
    0|0
  • panın labirenti -gözlerindeki sır - eğitmenler

hep aynı filmleri yazmaktan sıkıldım bunlar yeni üçlüm.

0|0
    0|0
  • taare zameen par, sevginin gücü, v for vendetta

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 500 sınırını hangi mantıkla koydun belki adam festival filmlerini seviyor ve senin saçma filmlerini aptal kandırmacası olarak görüyor.

1|0
    0|1
    • ne guzel olurdu ben nefes ver diyinceye kadar nefesini tutsan . ne guzel olurdu old boydaki gibi kendi dilini kessen ne güzel olurdu . bunu konu alan bir festival filmini seyrederdim ba

• Bu kadar mı basitleşebilir bir insan durum vahim!

• Yüzüklerin efendisi, Hababam sınıfı, Ghajini bu 3 film benim için en iyileri. :)

0|1
    0|0
  • Atla gel şaban , Zıpçıktı (cAfer), Günah Keçisi :D :D

0|0
    1|0
  • Nedir bu romantik film düşmanlığı

0|0
    0|0
Yükleniyor...