Deadpool filmine gittiniz mi?

Filmle ilgili düşüncelerinizi öğrenebilir miyim? Bir marvel filmi olarak kuşkusuz gidilecek bir film ama yorumları merak ediyorum.

Güncellemeler:
ben gittim.. eğlendirici olduğu kadar yersiz sahneleri de mevcuttu.. bir marvel yapımı film olduğu için görseller çok etkileyiciydi.. sahneler arasında geçişler çok iyiydi.. mizahı dozunda ayarlamışlar fakat "bu ne şimdi, bu sahneyi niye çekmişler" dediğim sahneleri de oldu :)

izlemenizi tavsiye ederim ks ailesi :)
Ayrıca +15 sınırı koyulmasına rağmen salon full çocuk kaynıyordu. Kesinlikle +18 gidilmesinden yanayım.

0|0
9|19

En İyi Erkek Görüşü

• Birkaç saat önce çıktım filmden.
    Gayet güzel ve akıcı...
    Bunun haricinde komiklik düzeyi ile aksiyonu iyi dozajlamışlar. Klasik Türk komedi filmlerindeki, "iki küfür patlatıp salonu koparayım" mantığı yerine basit birkaç esprinin uygun sahnelerde zamanında kullanılmasıyla birlikte salonu gerçekten kopardılar.
    Tabii, sık sık X-Men filmlerine de göndermeler yapılmış. Hem de inceden inceden...
    Sonuç itibariyle, verilen paranın hakkını alan ziyadesiyle güzel bir film çıkmış ortaya.
    Ve bir not: Sakın dublajlı izlemeyin. İzleyen bir arkadaşım çok saçma konuşmaların olduğunu söyledi.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Deadpool'un tipik Marvel çizgi romanlarından çok büyük farkları var. O yüzden onlarla kıyaslanmasını doğru bulmuyorum.
    Kötü karakter yetersizdi bana göre. Bir de bir kaç sahne olmasaydı daha iyi olurdu.
    Onun dışında, Deadpool en favori çizgi roman karakterim olarak ve Ryan Reynolds da çok beğendiğim aktörlerden birisi olarak harika oturmuşlardı. Tekrar tekrar gitmeyi düşünüyorum.
    Puanım 9,2/10

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• tez zamanda gidicem, çok merak ediyorum, herkes övüyorum

1|0
    0|0
  • oldukca iyi bir film, beğendim :)

1|0
    0|0
  • İlk gün gittik harikaydı içerisinde güzel bir mizah var sonunu da güzel bağlamışlar.

1|0
    0|0
  • Harika deger

1|0
    0|0
  • Marvelin yaptığı en iyi süperkahraman en eğlenceli süperhero movielerinden biri bence herşeyi taşşağa almış bir film, şimdi burada ne desem spoiler olacak ama filme 16+ gitmesini tavsiye ederim çocuklar için uygun değil...

1|0
    0|0
  • Komedi aşk aksiyon dram korku belgesel tiyatro adamlar başarmış

1|0
    0|0
  • Diğer süper kahraman filmlerinden farklı. Çok eğlenceli

1|0
    0|0
  • Gidicem yarın

0|0
    0|0
  • Gittim muhteşem değildi ama güzel.

0|0
    0|0
  • Daha fırsatım olmadı. Muhtemelen bu hafta giderim.

0|0
    0|0
  • Yarin gidecem

0|0
    0|0
  • Gidicem ama bugun değil sjs

0|0
    0|0
  • gitmedim ama gideceğim imax

0|0
    0|0
  • Bu akşam 19:30 gidicem. Herkes çok güzel diyor. Hatta Marvel'in en güzel filmi diyorlar. Bakalım...

0|0
    0|0
  • Ohhh bu gece kesin asılıcam :D

0|0
    0|0
  • Hala gidemedim, çıldıracağım 😞

0|0
    0|0
  • 1 ay sonra Korsan Spor 😀😀

0|0
    0|0
  • deadpool kimmiş superman batman varken

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Tabikide gittim. Bayıldım. Bu hafta bidaha gidicem dayanamayıp... Ayrıca deadpool u diğer karakterlerden ayıran bir özelliğide kendisinin çizgi romanda olduğunun farkında olması, bunu da filme çok güzel yerleştirmişler. X-men filmlerine batman e ufak ta bir spidey e atışmalar yapmış sıpa karakter. Kendisi en sevdiğim karakter olup filmini de izledikten sonra en sevdiğim filme dönüşmüştür. 10/11.👍👏👏👏

1|0
    0|0
  • Gidicem merak ediyorum. Panseksüel bir de

1|0
    0|0
  • On üzerinden on bir verir susarım.

1|0
    0|0
  • Marvel filmlerini ve o tarz filmlerini zaman kaybı görürüm. Sırf görsellik hiçbir duygu düşünce yok. İnsana birşey katmıyor.

0|0
    0|0
    • tercih meselesi, filmleri hangi amaç doğrultusunda izlediğinize bağlı.

• Şimdi bir kutunun karşısına geçip mal mal bakmanın anlamı yok. Ben filmleri bana birşeyler hissettirmesi ve düşüncelerimi etkilemesi için izlerim. Ruhuma dokunmalı.

• mal mal bakmaktan ziyade- ki hoş bir tabir olmadı bu. filmlerin her insana getirisi başkadır. siz ruha dokunmasını istersiniz, başkası eğlendirmesini ister, başkası kafası dağılsın diye izler, başkası aksiyon sahnelerini görüp heyecanlanmayı.. dedğim gibi herkesin filmden hissettiği, aldığı başkadır.

• yok knk

0|0
    0|0
  • Daha bugün gittim. Marvelin sayılı sevdiğim karakterlerindendi. Genel olarak güzeldi.

0|0
    0|0
    • 10 üzerinden kaç verirsiniz? sürekli belaltı ilerlediği söyleniyor?

• deadpool'un diğer karakterlerden farklı olmasının sebebi o 10 üzerinden 8

• Dün gittim ve marvel filmi sevmememe rağmen beğendim. Eğlenceli bir film

1|0
    0|0
  • @speedymouse gitmis pislik😕

0|0
    0|0
Yükleniyor...