İnsan neden kendi kendini gıdıklayamaz....

İnsan neden kendi kendini gıdıklayamaz ... denemesi bedava

0|0
13|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• çünkü herşey beyince başlar.sen kendini gıdıklamak istediğini bilirsin yani düşünce olarak.ama başkası aniden gıdıklarsa gıdık alırsın.şöyle birşey dene bir arkadaşının bileğini tut gıdık aldığın bölgeye getir dokundur.gıdık almayacaksın çünkü o eylemi sen yapıyorsun.bi kaç saniye önceden beyin uyarlıyor

0|0
    0|0
  • En büyük dertlerimden biri zaten.Gıdıklanmamak diye bir şey olsa keşke varsa bir yolu aydınlat lütfen.

0|0
    0|0
  • ayağım kaşındığı zaman ayağımı kaşıyamıyorum çünkü gıdıklanıyorum bir insan değilde melek olduğumu biliyodum zaten :)

0|0
    0|0
  • Bende bir sorun var sanırım.

0|1
    0|0
  • Dimi ama :D etkileşim yok ondan :D

0|0
    0|0
  • Eger başkası sana dokunursa beynimiz yabancı oldugunu sinyal verir ve gıdıklanma olur:) ama kendimiz oldugumuzda tanır

0|0
    0|0
  • vucut sadece beklenmedik bir durumda yapılan harekete tepki verir.. beyin bunun yaplıcağını zaten planlamıştır... bu yüzden insan kendini gıdıklayamaz...

0|0
    0|0
  • O değilde birini gıdıklarken neden 'gıdı gıdı ' deriz ki , az manyak değiliz bizde ha ..

1|0
    0|0
  • Gıdı gıdı gıdı gııdıııııı ::)

0|1
    0|0
  • sen denedinmi

0|0
    0|0
  • ben kendi ayagımı gıdıklayınca gıdıklanıyorum

0|0
    0|0
  • çünkü insanların belli bölgelerinde algılayıcı reseptörler vardır bunlar ancak beklemedik durumlarda ortaya çıkar yani şöyle düşün başkası parmağını kesince senin mi parmağın kanar onun mu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• insan soru sormak için neden düşünüp kendini zorlamaz da .hazır sorular sorar? :)

0|0
    0|0
  • iyi ki 31 içinde aynı durum söz konusu değil

0|0
    0|0
  • şimdi merak ettim fakat gıdıklanmam ben

0|0
    0|0
  • Beni başkası da gıdıklayamıyo ki :)

0|0
    0|0
  • çünkü bir şeyi kendine yaparsan zevk almazsın ama başkasına yaparsan zevk alırsın :)

0|0
    0|1
  • ve beyin uçarak uzaklaşır <<

0|0
    0|1
  • Bi anormallik bende galiba :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...